“Земельная сессия”

На черговій сесії міської ради депутати провалили питання про виділення земельних ділянок. Каменем спотикання став шматок землі під будівництво гаражу в центрі Первомайська.

На черговій сесії міської ради депутати провалили питання про виділення земельних ділянок. Каменем спотикання став шматок землі під будівництво гаражу в центрі Первомайська.


– Земля цей гараж виділяється біля будинку № 10 по вулиці Льва Толстого. Ви самі розумієте, це приваблива ділянка, тому що з неї зразу відбувається вихід на вулицю Толстого. Тут недалеко Грушевського, Революції. Тобто, ділянка знаходиться в центрі міста – депутат міської ради, заступник міського голови з гуманітарних питань Наталія Товста.


Заявник – жінка інвалід, яка має автомобіль, хоча користуються ним родичі. Депутатів налякав розмір майбутнього гаражу – майже 40 квадратних метрів.

– Як же ж це так можна? Одним потрібна довідка – погодження з усіма мешканцями, іншим не треба. Одним дається чотири на шість вузеньке місце. Другому – сім на шість.
– Выделена земля была льготнику, и сегодня документы идут в разработку. Зачем такой большой – другой вопрос. Есть много вариантов: давайте уменьшим размеры, дадим не шесть метров, а четыре. Давайте снимем с рассмотрения, а потом согласуем его размеры – Валерій Варчук, депутат.


Зрештою, депутати залишили це питання на доопрацювання, а разом з ним іще майже три десятки заяв на приватизацію землі. А от в давньому конфлікті між двома родинами, депутати не стали змінювати прийнятого раніше рішення на користь однієї зі сторін. Наостанок депутати погодили ротацію в деяких постійних комісіях.

3,063 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code