Минулої ночі в зоні АТО не стріляли – «ІО»

 

Вночі у зоні АТО не стріляли, знизилася активність російських військ. Про це повідомляє група «Інформаційний опір».

«Разом з тим, протягом вчорашнього дня (22 вересня) залишалася напруженою ситуація в районі н.п. Луганськ і Щастя (Луганська область) і н.п. Донецк, Дебальцеве, Красногорівка, Мар’їнка, Новотроїцьке, Широкине (Донецька обл.)», – йдеться в повідомленні.

За інформацією «ІО», на українській території досі перебуває не менше чотирьох батальйонних тактичних груп військ РФ. Також, на територію Росії виводиться частина техніки, проте це не стосується важких озброєнь.

«В районі н.п. Луганськ за допомогою російських фахівців і перекинутих з РФ засобів створена ешелонована система ППО. Раніше така система була створена в районі н.п. Донецьк», – зазначають в «І.О.».

За поідомленням, вчора в районі Маріуполя просування російсько-терористичних військ було зірвано українською артилерією поблизу н.п. Комінтернове. Російські військовослужбовці, які діють цьому напрямку, переодягнені в форму «ДНР».

«Одночасно впродовж вчорашнього дня відзначалися бойові зіткнення в районі н.п. Новотроїцьке. Російсько-терористичні війська намагалися вийти до н.п.Волноваха, для подальшого просування на південь, до угруповання своїх військ в районі н.п. Новоазовськ. Їх успішно стримували українські війська», – підкреслюють фахівці «ІО».

2,699 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code