Аркадий Корнацкий помог юному дарованию на пути к новым достижениям.

13 річний первомаєць Сергій з дитинства захоплюється радіокерованими моделями. Хобі переросло в спорт зі значними успіхами. Сергій неодноразовий переможець міжнародних змагань серед юніорів, і це не повний список досягнень. За останні два роки спортсмен оволодів навичками професійних пілотів.


– Потрібно керувати двома руками в чотирьох проекціях. Потрібно кожною рукою вгору вниз та вліво – вправо.


Так описує схему керування аеропланом 13 річний первомаєць сергій. Підліток з дитинства захоплюється радіокерованими моделями. Хобі переросло в спорт зі значними успіхами. Сергій неодноразовий переможець міжнародних змагань серед юніорів, і це не повний список досягнень. За останні два роки спортсмен оволодів навичками професійних пілотів.


– Дуже часто відмовляє апаратура, моделі розбиваються. Це не дешево. Все залежить від того чи знайдеш ти термальний потік. Треба розуміти де він може з’явитися. Наприклад зараз сонце на той майданчик гріє, він більше прогрівається. Отже, звідти, більша ймовірність, що відійде гарячий потік повітря.


Пристрасть до польотів Сергію привив батько. Віталій Теслюк з молодших класів захоплюється авіамодельним спортом:


– Я з дитинства, з третього класу займався. 31 рік вже займаюсь цим чудовим видом спорту.


Даний вид спорту заняття не з дешевих. Вартість кожної авіамоделі рахується навіть не в гривнях, розповідає батько Сергія. Саме зараз родина готується до чергових міжнародних змагань, що проходитимуть під Києвом. Перед юним спортсменом стоїть завдання втримати аероплан в повітрі у вільному польоті.


– Зліт виконується з двигуном що працює 30 секунд. За цей час треба набрати максимальну висоту і вилітати рівно 10 хвилин. І на останній секунді треба посадити модель в коло діаметром в 1 метр. Тоді буде зараховано максимум 50 балів за посадку.


Для даного спорту важлива кожна зустріч. Бали, набрані під час всіх змагань, дозволять Сергієві потрапити до збірної України. Однак на шляху до успіху є перешкоди. З дорогим та об’ємним приладдям в автобусі не поїдеш. Дістатися місця змагань можна лише на авто, а це вельми затратно, ділиться Віталій. З цією проблемою чоловік звернувся до політичного діяча Аркадія Корнацького:


– Скажу по правді, можливості їздити на всі змагання просто немає. А для того щоб досягати рівня, требі відвідувати змагання. В нас стала проблема з заправкою автомобіля. Звернувшись до Аркадія Олексійовича, всі проблеми вирішуються без питань.


Тепер родина без сумніву потрапить на чергові змагання. І Сергій зможе гідно представити рідне місто в протистоянні кращих пілотів.

P.S.

Вже в понеділок Віталій Теслюк повідомив: Сергій посів п’яте місце серед професійних спортсменів. Це дуже хороший результат.

Тепер парубок готується до наступних змагань.

Без имени-3

3,019 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code