“Давние партнёры” нажились на Первомайском управлении образования

Первомайський міськрайонний суд нарешті встановив міру покарання в справі про привласнення державних коштів. Мова йде про приватне підприємство Голта, яке в 2013 році розпочало ремонт музею в загальноосвітній школі №1.


Первомайський міськрайонний суд нарешті встановив міру покарання в справі про привласнення державних коштів. Мова йде про приватне підприємство «Голта», яке в 2013 році розпочало ремонт музею в загальноосвітній школі №1. 
С ПП «Голта» мы давно сотрудничаем. Я работаю в управлении образования уже 7 лет, не на этой посаде, а вообще. Никогда у нас не было с этими подрядчиками каких-то трений, недомолвок. Всегда они свою роботу выполняют качественно – Радоуцький Андрій начальний господарчої групи управління освіти Первомайської міської ради.

За попередньою оцінкою експертів, «давні друзі» первомайського управління освіти, шляхом службового підроблення незаконно заволоділи вісьмома тисячами гривень. Пізніше сума збитку зменшилася до майже двох з половиною тисяч.
Це повязано з тим, що коли проводяться попередні дослідження, за участю спеціаліста, він не може одразу надати заключення щодо проведення конкретних робіт. Потім вже перевіряється експертом з виїздом на місце, з перевіркою конкретних витрачених матеріалів. Перевіряється кількість, якість, бухгалтерська документація – Первомайський міжрайонний прокурор Геннадій Буц.
Кошторис ремонту склав більше 100 тисяч гривень, розповів начальник господарчої групи Андрій Радоуцький. За ці гроші приватне підприємство на 69 квадратних метрах музею встелило нове підлогове покриття та відштукатурили стіни . Крім того, було встановлено нові радіатори опалення та елементи освітлення, розповідає начальник господарчої групи управління освіти
Полностью работы по капремонту музея составляют 107 тысяч 258 гривен.
Проект прошел государственную экспертизу, то есть цены проверяла Держбудэкспертиза, которая находится в городе Николаеве.
Однак прокурорська перевірка визнала ціни на ремонт шкільного музею завищеними. Нажилося приватне підприємство і на ще одному об’єкті – первомайська дитячо-юнацька спортивна школа. Перевірка торкнулася лише договорів укладених управлінням освіти в минулому році. Нещодавно суд виніс вирок у цих двох справах, повідомив міжрайонний прокурор
На даний час я не можу розголошувати дані щодо цієї особи, але особа притягнута до відповідальності. Вона понесла покарання. Тобто, збитки, які були завдані, в повному обсязі відшкодовані
Мірою покарання для винної особи стало накладення штрафу в розмірі трохи більше однієї тисячі гривень. В первомайській прокуратурі вважають що покарання гривнею разом з компенсацією вкраденого – це найкращий урок для злодіїв.

3,503 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code