Бронированный УАЗ от “Агрофирмы Корнацких”

Агрофірма Корнацьких відправляє в зону бойових дій автомобілі високої прохідності. Наразі готовий один УАЗ, призначення якого вивозити поранених з поля бою. Автомобіль підлаштували під потреби військових. З нього вийняли скляні вікна. А конструкцію посили легкою бронею з 3 міліметрових листів металу.


Агрофірма Корнацьких відправляє в зону бойових дій автомобілі високої прохідності. Наразі готовий один УАЗ, призначення якого вивозити поранених з поля бою. Автомобіль підлаштували під потреби військових. З нього вийняли скляні вікна. А конструкцію посили легкою бронею з 3 міліметрових листів металу, розповідає Олександр:


-Пуля не проб’є. Це однозначно. 7, 62 під питанням. Провіримо – узнаємо точно.


Разом з 10 добровольцями з Первомайщини, автомобіль перебуватиме в батальйоні «Фенікс», сформованому при 79 Миколаївській аеромобільній бригаді. УАЗ не лише оснастили легкою бронею. Для надійної роботи «швидкої» відремонтовано основні вузли автомобілю, говорить автослюсар Юрій Носко:


– Карбюратор новий, трамблер, акумулятор новий. Двірники змінили, стартер зробили, поставили тільки що. Двигун зроблений рік назад.


Станом на 8 вересня броньований УАЗ успішно дістався до Миколаєва. В планах на допомогу українським військовим відправити ще 2 повнопривідних мікроавтобуси та легковий УАЗ.

2,535 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code