Миколаївський Господарський суд вирішує долю мисливських угідь на Первомайщині, що належали УТМР (Первомайск Инфо)

Вже третє засідання в справі довкола мисливських угідь УТМР Первомайського району відбулося в господарському суді Миколаївської області 4 серпня.

00014.MTS_snapshot_01.42_[2016.08.05_13.32.22]

Юрій Коцюбинський

В цій справі Феміда вже вдруге намагається винести рішення щодо законності створення ГО “Мисливець – Первомайськ”, яка фактично стала таким собі “спадкоємцем” районного осередку Українського Товариства Мисливців та Рибалок (УТМР) в розпорядженні якого знаходились десятки тисяч гектар землі, а також водойми та майно (споруди, транспорт, тощо).

Створення ГО “Мисливець – Первомайська” це сплановане захоплення мисливських угідь, переконаний колишній секретар ради УТМР Первомайщини Станіслав Шемшура. За його словами, з 2010 року, на той час керівник районного УТМР Ю. Коцюбинський, шляхом фальсифікації уставних документів, в змові з деякими іншими членами ГО, створили нову організацію, перебравши на себе право розпорядження угіддями та майном.

Станіслав Шемшура разом з ініціативною групою ( спільнота районного ТМР налічувала кількасот людей ) намагаються в судовому порядку скасувати утворення ГО “Мисливець -Первомайська” як “спадкоємця” Первомайського УТМР. Зокрема, оспорюється, конференція, під час якої представники спільноти, нібито,підтримали утворення нової організації.

“Якби ця конференція проводилася, я мав би підписувати документи” – говорить Станіслав Шемшура, на той час секретар ради.

00000.MTS_snapshot_12.47_[2016.08.05_13.30.42]

Суддя Юрій Коваль

Під час третього засідання, суд ще не перейшов до розгляду справи по суті, розглядаючи клопотання від сторін процесу. Одне з таких надійшло від представника відповідача, яким є ГО “Мисливець – Первомайська”, в якому представник заявив про відвід судді Юрія Коваля, який веде процес. Втім суддя відмовив у задоволенні цього клопотання.

Ще одна заява надійшла від Юрія Коцюбинського, з проханням вступити до справи в якості третьої сторони. Суддя задовольнив цю заяву, мотивуючи, що саме Ю. Коцюбинський був останнім головою Первомайського УТМР та очолював ГО “Мисливець-Первомайськ” до травня цього року. Його на посаді змінив Олександр Сергієнко.
До речі, Ю. Коцюбинський в залі суду заявив, що ГО “Мисливець – Первомайська” на його думку, не вийшла зі складу УТМР.

Про бажання вступити в справу в якості третьої сторони, яка не заявляє самостійних вимог на стороні відповідача заявили ще кілька членів ГО “Мисливець – Первомайськ”. Суд дав їм час на те, що б аргументувати свою позицію. Тому було оголошено чергову перерву до 10 серпня.

9,996 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code