Первомайщині передали медичну гуманітарну допомогу

Заклади охорони здоров’я міської громади отримали ліки від  Міжнародного медичного корпусу ((International Medical Corps).

Про це інформує прес-служба мерії.

В контексті питань, що були підняті під час зустрічі з міською владою Первомайської міської територіальної громади, Міжнародний медичний корпус планує поширити на територію міста Первомайська діяльність усіх своїх програм допомоги. Зокрема:

-підвищення спроможності закладів охорони здоров’я, а також медичного обладнання, меблів, техніки, тренування медичних працівників;
– покращення доступу до водопостачання, санітарії та гігієни;
– забезпечення харчування новонароджених немовлят, дітей до 2-х років та інші.

Нагадаємо, що Міжнародний медичний корпус – це всесвітня некомерційна гуманітарна організація, яка займається порятунком життя та полегшенням страждань. Заснували її у 1984 році лікарі-волонтери та медсестри. Місія корпусу полягає в тому, щоб покращити якість життя за допомогою медичних заходів та пов’язаних з ними заходів, які зміцнюють незабезпечені громади в усьому світі. Організація пропонує медичні послуги та навчання людям, які опинилися у складних обставинах.

Дякуємо Міжнародного медичного корпусу за надання допомоги та підтримки українців у цей важкий для країни час. Цінуємо вашу підтримку, людяність та благодійність, – зазначається у повідомленні.

1,104 total views, 30 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.