У Первомайську підприємець тероризує сусідів

З проханням допомогти від нападів оскаженілого сусіда звернулася жителька міста під час особистого прийому міського голови Олега Демченка.

Про це повідомила прес-служба мерії.

Мешканка громади разом із донькою прийшли за допомогою та захистом від хуліганських нападів сусіда, який займаючись підприємницькою діяльністю (має СТО), постійно конфліктує, шкодить майну громадянки, дійшло й до рукоприкладства. Чисельні звернення до поліції, встановлення відеоспостереження на території будинку заявниці, з метою фіксації фактів правопорушення, судові спори проблеми не вирішило. Агресія сусіда перейшла будь-які межі та здоровий глузд.

До очільника громади звернулися мешканці міста Первомайська із інших життєвих та громадських питань.

Голова квартального комітету № 36 Лариса Пригункова звернулася із питання грейдерування вулиць кварталу Черняховського, Гречаного, Первомайської. Міською владою заплановано до ремонту понад сто комунальних доріг, в тому числі запланована вулиця Черняховського. Першочергово ремонтуються основні артерії – проїзні дороги, проте поступово зробимо й інші. Також мешканців кварталу непокоять безхазяйні будинки. Така проблема стосується усієї громади. Міська влада буде вдячна за надану інформацію про такі будівлі, подбає про перевірку документів, та у разі законодавчих підстав, візьме їх на свій баланс. В нашій громаді є потреба у житлі, але під час війни ми не можемо реалізовувати програми будівництва нового житла, проте маємо в планах вирішувати і це питання.

Зверталися мешканці із безпекових питань проживання у власних оселях. Будинок мешканця міста Первомайська розташований у місці, де постійно невдахи-водії в’їжджають в будинок господаря, а дорожніх знаків не встановлено, освітлення відсутнє. Олег Михайлович доручив встановити дорожню огорожу та роз’яснив, що наразі в громаді проводиться відновлення освітлення тож обов’язково вирішимо питання з освітленням.

Мешканці кварталу №31 прийшли колективно на чолі із головою квартального комітету Оленою Войтенко. Як і всі містяни бачать зміни на краще в нашій громаді, цінують благоустрій, який проводить міська влада, тож біля своїх садиб наводять порядок, укладають договори на вивіз сміття. Проте не всі ставляться із розумінням. Фізособа підприємець, який орендує територію бувшого підприємства ТОВ «Хаскі», це близько гектара землі, не тільки не прибирає свою територію, а розвів заборонену амброзію, влаштував смітник зі свого подвір’я, а на зауваження громадськості не реагує. До того ж приймає металобрухт, в тому числі акумулятори, з яких зливає електроліт, що шкодить навколишньому середовищу. Жителі поскаржилися і на безліч транспорту, який паркується біля цього підприємства, що заважає проїзду іншого транспорту.

Звичайно ці питання очільник громади взяв під особистий контроль та доручив негайно спеціалісту муніципальної варти виїхати разом із заявниками на місце та вжити відповідних заходів за законом. Дякуємо небайдужим жителям громади за активну громадську позицію. Тільки разом наведемо порядок.

Були звернення з приводу виселення батьком 9-річного сина із житла, в якому він народився та проживає разом із мамою. Позиція влади на боці захисту прав дитини, тож жодна дитина нашої громади не буде виписана зі свого житла.

На прийомі було розглянуто й ряд інших питань та прийняті відповідні рішення. Кожен заявник отримає письмову відповідь.
Під час особистого прийому було приємно почути безліч подяк міській владі від мешканців за позитивні зміни в громаді, за красу та чудові місця відпочинку, за дороги та за турботу про людей. Дякуємо усім за розуміння та довіру.

1,623 total views, 27 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.