Господарський суд Миколаєва заборонив будь-які операції з майном Первомайського МКК

Господарський суд Миколаєва ухвалив рішення заборонити будь-які операції з майном Первомайського молочно-консервного комбінату. 

Про це йдеться в ухвалі суду від 19 травня 2023 року, яка була прийнята у відповідь на заяву ПАТ “Первомайський молочноконсервний комбінат” про забезпечення позову.

Своїм рішенням суд задовольнив заяву ПМКК та заборонив ТОВ “Фінансова компанія “Київ Фінанс” вчиняти будь-які дії, спрямовані на передачу у власність або у користування (у тому числі відчуження, перереєстрацію, реєстрацію, визнання права власності тощо) щодо низки об’єктів нерухомого майна ПМКК у Миколаївській області, які є предметом іпотеки в ПАТ “Український іноваційний банк”.

Своїм рішенням суд також заборонив органам, які здійснюють реєстрацію речових прав на нерухоме майно, здійснювати будь-які реєстраційні дії щодо об’єктів нерухомого майна ПМКК, про які йдеться у позові.

У своїй позовній заяві ПМКК нагадує, що за рішенням Верховного суду № “ФК “Київ Фінанс” не набуло прав “Укрінбанку”, який досі знаходиться у стадії ліквідації. А отже не могло набути прав на майно ПМКК, яке є предметом іпотеки в “Укрінбанку”. Наразі сторони вирішують це питання в судовому порядку.

Господарський суд Миколаєва погодився з аргументами ПМКК, що заборона на розпорядження майном ПМКК буде належним способом забезпечення позову. Інакше є ризик відчуження цього майна на користь третіх осіб.

Ухвала набрала законної сили з моменту її підписання суддею, а отже заборона на розпорядження майном ПМКК внесена до ЄДР.

Раніше повідомлялось: Екснардеп Табалов спростовує інформацію про передачу Первомайського МКК третім особам

Первомайський молочноконсервний комбінат – лідер з виробництва згущеного молока в Україні, входить до топ-5 найбільших молокопереробних підприємств країни. Комбінат експортує продукцію у 14 країн світу, входить до складу молочної компанії “Волошкове Поле” Олександра та Андрія Табалова.

2,423 total views, 46 views today

1 comment

 1. Все за "законом"

  На МКК чи навколо нього, мабуть, хитровидбані суча сні бизносмени творять те, що творилось і на інших збанкрутілих підприємствах і міста, і області, і всієї країни.
  Вчора показували одного такого хитродупнутого: тільки з підполітичним окрасом дєятєля вусатого, який висловився, на кшталт такого: “Не захопиш чужого, не будеш мати свого” .
  От і захоплювали у такий спосіб всю колись рентабельну економіку країни – колишньої України.
  Сьогодні вони, з мільярдами доларів, єврів та фунтів зі стервлінгами на забугорних рахунках та з маєтками,на середземноморських островах і материках та у СШАтах і у ЛондОнах.
  У тому числі колишні “талановиті” Геніальні Пгокугоги, серед яких були і без освіти і з практикою не більше як юриста харчовироничного підприємства.
  Міністром юстиції також у свій час попрактикувався дєятєль забугорний Ромео Зварнич, який на питання чи є в нього вища освіта юридичина, оком не змигнувши, прояснив “вищої юридичної нема, але я відчуваю себе юристом”.
  А вищою, загалом, все ж таки похвалився, а на перевірку доскіплими людьми з Інтернет мереж виявилось, що й взазагалі вищої у нього нема, а лише філологічний коледж у США, де він потім ще й якимось мовним викладачем працював. Та пояснив, що його тамішні студенти називали “пане Професор”, тому він і вважав, що раз називають паном професором, то то і є у нього ознака вищої освіти.
  Здавалось би, що начебто ситуації смішні, але це на перший погляд, а реально – не смішно, навіть для ” Розсмішливих комиків”, а підсумково це трагічно для країни, держави та її народу.
  З такими бизносменами та виконавчими владами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.