Вісім років з конфіскацією – вирок суду у справі бухгалтера міської ради

До 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено головного бухгалтера управління Первомайської міської ради, яка заволоділа бюджетними коштами у сумі майже 8 млн грн

За підтримання публічного обвинувачення Первомайської окружної прокуратури суд визнав винною головного бухгалтера одного з управлінь Первомайської міської ради у заволодінні бюджетними коштами, вчинених повторно в період воєнного стану в особливо великих розмірах, службовому підробленні, несанкціонованій зміні інформації, яка обраховується в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, вчинене повторно, що спричинило значну шкоду (ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 362, ч. 3 ст. 362, ч. 2, ч. 3, ч. 4,  ч. 5 ст. 191 КК України).

У судовому засіданні прокурором  доведено, що жінка з січня 2021 по вересень 2022 року, маючи умисел на заволодіння бюджетними коштами, склала та видала завідомо неправдиві офіційні документи, згідно яких нарахувала та незаконно отримала на власний картковий рахунок заробітну плату, значно вищу за встановлений оклад, на загальну суму майже 8 млн. грн.

Завдяки послідовній позиції сторони обвинувачення та достатній доказовій базі провину жінки доведено у повному обсязі.

Відтак, вироком суду їй призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Засуджена перебуває під вартою. Вирок ще не набрав законної сили.

Раніше повідомлялось: Первомайські правоохоронці розшукують Віту Водовозову за статтею привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання

1,912 total views, 39 views today

1 comment

  1. Такі да

    Проста арихметика: 1 мильйон грин. = 1 рік зони, жіночої звичайно, мабуть.
    А якщо, наприклад, 1000 грин, то мабуть, від покарання звільнять та ще й від Собесу засудженому соцдопомогу нададуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.