Оплесками і навколішках. Первомайці попрощалися з Денисом Кривим

Денис Кривий. Талановитий фотограф, люблячий сім’янин, вірний товариш. Поціновувач життя і природної краси. Хіба ж можна було уявити, що прощання з ним відбудеться під звуки військового оркестру?

Але сталося саме так. Люблячий батько для двох донечок, він загинув як Герой, намагаючись врятувати своїх побратимів. Життя Дениса обірвалося 11 травня, у бою під Бахмутом.

Ден, як його звали друзі, був лауреатом багатьох міжнародних фотоконкурсів, співпрацював з National Geographic Ukraine.

«Молодий, енергійний, талановитий… автор фотовиставки «Краса Бузького Гарду», яка неодноразово демонструвалась в музеях нашої країни… Ми ніколи не забудемо світлі справи та талант Дениса!» — поділилися на офіційній сторінці національного природного парку «Бузький Гард», з яким співпрацював фотограф.

Світлини Дениса Кривого прославили Миколаївщину далеко за межами нашої країни. Церемонія прощання відбулася всього за пару днів до Дня Південного Бугу, красу якого неповторно передав Денис. 

Присутній на церемонії прощання Олександр Ігнатьєв, теж відомий фотограф-натураліст, запропонував розмістити прапор Бузького Ґарду поруч з почесним військовим прапором. І оплесками провести у засвіти фотохудожника, чудового батька, чоловіка і друга.  І навіки  – Героя…

Видання ҐардСіті розмістило добірку світлин Дениса Кривого в пам’ять про нього.

11,930 total views, 23 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.