Жителька Первомайська закликає земляків долучитися до збору на “оркодави”

Сьогодні я звертаюся до вас зі дуже важливою ініціативою – допомогти моєму брату, який воює у найгарячіших точках Донецької області. Його безсонні ночі та небезпека, з якою він зіштовхується, не можуть залишити мене байдужою. Тому ми запускаємо збір коштів на придбання автомобіля для нього!

З таким закликом до всіх небайдужих звертається Ірина Сокур:

Мій брат – справжній герой, щодня ризикує власним життям виконує свої військові обов’язки з великим самовідданням, захищаючи нашу країну та забезпечуючи нашу безпеку. Але безліч пошкоджених доріг та обмежених засобів транспортування значно ускладнюють його місію. Тому я хочу зробити все можливе, щоб забезпечити йому надійне авто, яке допоможе йому виконувати завдання та забезпечувати безпеку його батальйону. Я запрошую вас приєднатися до цього благодійного зусилля, зробити свій внесок у збір коштів на автомобіль для хлопців, завдяки яким ми маємо змогу жити звичним життям ходити на роботу, відпочивати у своїх домівках, пити ароматну каву з друзями, проводити час зі своїми родинами. Разом ми можемо змінити життя та забезпечити безпеку тих, хто бореться на передовій.

Ваша підтримка допоможе забезпечити наших захисників необхідним транспортним засобом, який дозволять їм ефективно діяти в умовах військових операцій та забезпечити швидку реакцію на загрози. Будь-яка сума, незалежно від розміру, допоможе   наблизитися до мети.

Поділіться цим повідомленням зі своїми друзями та сім’єю, щоб ми могли зібрати якнайбільше підтримки для мого брата та інших військових, які ризикують своїм життям захищаючи нас. Дякую вам за вашу підтримку та внесок у цю благородну справу. Українці – разом ми не переможні!

Посилання на донати:

Монобанк

https://send.monobank.ua/jar/3SLcocwjsG

5,826 total views, 10 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.