У Первомайську склали 68 протоколів на порушників благоустрою

Під час паратної наради з міським головою Первомайська Олегом Демченко відбувся, зокрема, розгляд питання про роботу адмінкомісії при виконавчому комітеті. Станом на першу декаду травня відбулося три засідання адміністративної комісії.

За результатами роботи було розглянуто 87 протоколів про вчинення адміністративного правопорушення, з них 5 протоколів про адміністративне правопорушення повернуто органу, що його склав на доопрацювання, а по інших прийняті рішення відповідно до законодавства.

На порушників благоустрою громади складено 68 протоколів та накладено на 48 осіб штрафи, інших порушників, поки що попередили. Загальна сума штрафів склала понад 16 тисяч грн. По 13 постановах порушники сплатили добровільно понад 4 тис. штрафів, проте примусово сплатять штрафні санкції ще на суму понад 8 тис. грн.

Прозвітували й про інші штрафи, які надійшли до бюджету громади. Загальна кількість накладених штрафів за січень – квітень 2023 року становить 13 тисяч 255 гривень із них за оперативними даними фінансового управління міської ради до місцевого бюджету надійшли кошти від погашення штрафів у сумі 10 тисяч 409 гривень, що становить 60% від загальної кількості накладених штрафів.

Міська влада неодноразово попереджала порушників благоустрою, що буде вживати заходи впливу відповідно до законодавства, але вочевидь байдужість та неповага до праці комунальних служб громади стають причиною створення нових сміттєзвалищ, викидання сміття в неустановлених місцях, розкрадання зелених насаджень та ще безліч негарних вчинків. Міський голова наголошував на зміні підходів в роботі Муніципальної варти, щоб виявляти та вживати заходів впливу до такої категорії мешканців громади. Звичайно патрулювання скверів, парків, встановлення відеоспостереження будуть мати ефективний вплив та збережуть кошти й порядок на території міської громади. Тож ці проєкти вже на часі, – зазначається в повідомленні прес-служби.

1,943 total views, 3 views today

1 comment

  1. Цукрозвалище

    І територію цукровозаводських руїн нарешті благоустроїли ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.