Екснардеп Табалов спростовує інформацію про передачу Первомайського МКК третім особам

Співвласник Первомайського молочно-консервного комбінату, екснародний депутат Андрій Табалов заявив, що інформація в ЗМІ про зміну власника компанії або передачу комбінату третім особам не відповідає дійсності.

Андрій Табалов

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на офіційну заяву генерального директора молочної компанії “Волошкове поле”, до складу якої входить ПМКК, співвласника підприємства Андрія Табалова.

За словами Табалова, Первомайський МКК ще з 2019 року бореться зі спробою встановити контроль над підприємством з боку группи рейдерів. А саме, колишніх міноритарних акціонерів ПАТ “Укрінбанк”.

“До визнання банку у 2015 році неплатоспроможним, ПМКК був багато років клієнтом “Укрінбанку” та зберігав депозитні кошти на рахунках цієї фінансової установи. Крім того, ПМКК мав дві кредитні лінії в “Укрінбанку”, які були отримані для інвестування у розвиток комбінату.

У 2015 році НБУ визнав “Укрінбанк” неплатоспроможним, що негативно вплинуло і на діяльність Первомайського МКК. Через дії керівництва банку, в тому числі неповернення депозитів ПМКК, комбінат потрапив у скрутне фінансове становище. В результаті кредитори ініціювали процедуру банкрутства ПМКК, яка триває з 2016 року.

З 2017 року діє мораторій на задоволення вимог кредиторів ПАТ “Український інноваційний банк” майном ПМКК, а будь-які операції з продажу майна чи активів ПМКК заборонені”, – заявив Табалов.

За словами співвласника комбінату, “попри це з 2019 року ривають незаконні спроби заволодіти борговими зобов’язаннями ПМКК перед “Укрінбанком” з боку третіх осіб, середяких і колишні акціонери банку. Наразі ці питання є предметом судового розгляду”.

Табалов наголошує, що ПМКК продовжує роботу в звичайному режимі, виконуватиме свої зобов’язання перед покупцями та нашими партнерами.

Що цьому передувало:

Нагадуємо, 15 травня голова правління громадської організації StateWatch Олександр Лємєнов заявив, що Первомайський молочноконсервний комбінат, який належить екснардепу Табалову, після зміни власників може бути переданий для потреб ЗСУ до моменту завершення воєнного стану.  

Підприємство екснардепа-тушки Табалова після зміни власника може бути передано для потреб ЗСУ, – Лємєнов 

Первомайський молочноконсервний комбінат, який належить екснардепу Олександру Табалову, після зміни власників може бути переданий для потреб ЗСУ до моменту завершення воєнного стану.

Олександр Лємєнов

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці голова правління громадської організації StateWatch Олександр Лємєнов

“Пам’ятаєте такого собі нардепа-тушку (перебіжчики до Януковича) Олександра Табалова? Свого часу він через підконтрольну йому компанію ПрАТ “Первомайський молочноконсервний комбінат” отримав дві кредитні лінії у ПАТ “Укрінбанк”. Банк вже давно грохнули, там власником юридично був Володимир Клименко. Табалов по кредитам не розрахувався, як наслідок утворилась заборгованість на суму 2 млн баксів. Обидва кредити були забезпечені іпотекою консервного заводу у Первомайську, а також ще двома комерційними об‘єктами у сусідніх населених пунктах”, – пише Лємєнов.

За його інформацією, тривалий час Табалов блокував стягнення нерухомості з боку банку через “контрольоване” банкрутство, яке триває з 2016 року. При цьому підприємство працювало та стабільно надавало прибуток Табалову.

У 2021 році “Фінансова компанія “Київ-Фінанс”, викупила через вищезгаданий банк борг Табалова і набула у власність іпотечне майно в рахунок погашення боргу, скориставшись моментом закінчення мораторію у банкрутстві. Зазначається, що Табалов фізичного доступу до консервного комбінату новому законному власнику не надав і через “контрольоване” банкрутство в місцевих судах домігся скасування реєстрації права власності фінансової компанії.

Однак 11 травня, як пише Лємєнов,  Верховний Суд “переграв” ситуацію і підтвердив позицію кредитора (фінкомпанії), який так і не отримав кредитні кошти – скасував попередні рішення судів і відмовив афілійованій з Табаловим компанії у позові.

Лємєнов також пояснює яка корсисть Збройним Силам України від цього корпоративного конфлікту:

“Ця війна між “тушкою” Табаловим і другою стороною конвертується у намір передати територію заводу для потреб військових до моменту завершення воєнного стану. Тупо принципово вибили Табалова, а потім вирішили – нехай для ЗСУ”.

Підприємство екснардепа-тушки Табалова після зміни власника може бути передано для потреб ЗСУ, - Лємєнов 01
Підприємство екснардепа-тушки Табалова після зміни власника може бути передано для потреб ЗСУ, - Лємєнов 02 

2,980 total views, 3 views today

1 comment

 1. РЮПРО

  Цілком зрозуміло, що буль-який “семимісячний” безнесмен, а у нас їх переважно багато, не буде щось розповідати собі у збиток. Тому і віри різним їх запевненням не може бути.
  У них стан верховенства корупції в країні, це найкоротший шлях хапнути “птаху щастя” у вигляді мільйонів, мільярдів різних.
  А от щодо банкрутства ПрАТ “Первомайський молочно-консервний комбінат” – з 2016, начебто, року. то не зовсім є зрозумілим, як це підпрємство у процедурі банкрутства, а воно працює під афішею “ТОВ Первомайський молочно-консервний комбінат”.
  Виходить якесь псевдобанкрутство: підприємства начебто вже й нема, а воно начебто й є.
  У нормальних країнах, та й і у Африці також, – банкрут є банкрут.
  А у нас…
  Он взяти хоча б сусіда МКК – “Цукровий завод”, воно це АТ “Гілея” вже на здих йшло, а хитрий такий собі хазяїн: чи то якийсь Довбалов, чи то Дрючилов, під заставу вже вбитого заводу взяв кредита 40 мільйонів грин. Кредит не погасив – ні копійки, процентів також, заробив пені і при загальному боргу з пеньою у сумі 52 млн. грин., спокійно добанкрутився з 2007 року аж по 2022 рік.
  Ну та й кому вірити ???? І кому шо за це було ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.