Зустріч в Артхабі «Вінграновський»: Поетичний рушник Андрія Малишка

Пошановувачі творчості Андрія Малишка (1918-1970 р.р.) зібралися 17 лютого в Артхабі «Вінграновський» на літературно-мистецьку зустріч, присвячену пам’яті поета-пісняра. 17 лютого 1970 року відійшов у вічність автор віршів, що стали піснями: «Київський вальс»,  «Пісня про рушник», «Ми підем, де трави похилі», «Стежина», «Вчителько моя». Ці пісні вважаються не лише  візитівками майстра, але й візитівками України, бо в них нуртує-розквітає українська душа. Співають  пісні Малишка не лише в Україні,  їх знають і співають на усіх континентах світу.

До вечора пам’яті поета долучилися працівники Централізованої Бібліотечної Системи Первомайська, які оформили чудову  виставку книг «Поетичний світ Андрія Малишка». Бібліотечні працівники Бондаренко Діана, Швець Світлана провели для присутніх  огляд-презентацію  літератури, яка охоплює частину літературно-мистецького спадку поета.

Ольга Попова, узявши до рук музичний інструмент, допомогла присутнім виконати низку музичних творів автора унікальної пісенної лірики.

Виступи Войтенка Володимира, Лисогурської Лоріни, Островської Ольги, Ширко Олени, Котик Наталії, та інших гостей суттєво збагатили присутніх новою інформацією про митця. Перегляд фільму «Слово про Андрія Малишка», режисером якого був М. Вінграновський, відновив забуті сторінки української історії.

Ми з Валентиною Нємченко, як модератори,  прагнули надати зустрічі не тільки інформативно-творчого наповнення, але й створити атмосферу затишку, розкутості, щирої розмови. Здається, нам це вдалося. Разом з учасниками вечора дякуємо фундатору установи Аркадію Корнацькому за цей унікальний світлий  куточок  простору, створений для інтелектуального спілкування наших земляків.

В подальшому наші оголошення про наступні заходи читайте в групі pervomaisk.info долучайтесь,  аби у нашого фронту був міцний і надійний тил. Слава Україні!

Учасники зустрічі “Поетичний рушник Андрія Малишка”

Початок зустрічі

Презентація книг

З Ольгою Поповою

Хтось запізнюється. Чекаємо…

Завжди цікаво слухати спогади Володимира Войтенка.

Наталія Терещенко голова художньої ради Артхабу «Вінграновський»

3,624 total views, 8 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.