Суд оштрафував “чорного лісоруба”

Прокуратура продовжує боротьбу з незаконною порубкою лісу та тіньовим обігом деревини: судом задоволено позов про стягнення понад 51 тис. грн

Рішенням Арбузинського районного суду Миколаївської області задоволено позов Первомайської окружної прокуратури Миколаївської області в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції Південно – Західного округу (Миколаївська та Одеська області) до жителя села Агрономія Первомайського району Миколаївської області про стягнення шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу внаслідок незаконної рубки дерев в сумі понад 51 тис. грн.

Суд визнав наявність порушення вимог лісового законодавства, внаслідок вчинення особою кримінального правопорушення – незаконної порубки дерев в межах Арбузинської територіальної громади, чим завдано збитки державі, які частково відшкодовано.

Разом з тим, органи державного контролю у вказаній сфері належних заходів до стягнення шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу внаслідок незаконної порубки дерев, не вживали, що і стало підставою для звернення до суду прокурора.

За інформацією Первомайської окружної прокуратури

1,346 total views, 15 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.