Очакову привезли гуманітарний вантаж з Первомайська

12 січня 2023 року міський голова Олег Демченко спільно із заступником міського голови Володимиром Рябченком прибули до міста Очакова із гуманітарним вантажем від Первомайської міської громади.

Про це повідомили у міській раді.

9 січня 2023 року російський агресор завдав артилерійських ударів по акваторії Очаківської громади. В результаті обстрілу постраждало біля 80% цивільної інфраструктури. Більше 5000 будинків залишилися без даху, вікон та дверей.

За ініціативи міського голови виконком Первомайської міської ради, КП «Комунсервіс», підприємець Павло Фільварковий – магазин будівельних матеріалів «Все для даху», який виділив транспорт для доставки грузу, допомогли нашим побратимам необхідними будівельними матеріалами. За вікном мінус, попереду ще буде зимно, а люди залишилися без вікон та дверей.
Міський голова передав співчуття мешканцям Очаківської громади та завірив, що й надалі буде допомагати постраждалим. В свою чергу керівництво міста Очакова подякувало Первомайській міській громаді за надану допомогу.       Якби ворог нас не обстрілював, проте йому нас не зламати, і не залякати. Кожного дня ми стаємо сильнішими, і кожного дня ми згуртовуємося ще більше.

1,853 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.