Юні гості АртХабу “Вінграновський” вчилися робити новорічні прикраси

Сумочки, зайчики, стрибунці…

Напередодні Нового року стіни музею-бібліотеки наповнилися веселим гамором та дитячим сміхом. Тут відбувся майстер клас з виготовлення ялинкових прикрас для школярів.

За ініціативи адміністрації музею, проведенням заняття зайнялася викладач художньої школи, вчитель дизайну, художниця Майя Герасименко, чиї картини представлені в галереї АртХабу.

За словами майстрині, готуючись до майстекркласу, вирішила звернути увагу на символ майбутнього року – зайця. Тому серед іграшок – різні інтерпретації цієї тваринки. Крім того, іграшки розділено залежно від складності виготовлення, орієнтуючись на вік учасників. Присутні дівчатка старшого віку зупинилися на практичних прикрасах з кишенею для привітань. Малюки старанно працювали над динамічними зайцями-стрибунцями.

Майя Герасименко

Куплені іграшки, вони, можливо, гарніші, яскравіші. Але те, що зроблене  дитячими ручками – для батьків набагато дорожче. Я так думаю, що рідні, які зараз теж тут присутні, теж отримали масу задоволення, – зазначає Майя Герасименко.

Навіть дорослі, які були присутніми під час зайняття, не залишалися осторонь. Батьки допомогали дітлахам та створювали свої прикраси. Урок з рукоділля додав ще краплинку новорічного настрою, наповнив будні сюрпризами та радощами. Кровопролитна війна, розпочата росіянами залишає відбиток на кожному, навіть найменшому, українцю. Тому джерел з позитивними емоціями не буває забагато. На те воно й свято: чарівне, обнадійливе, сповнене сподівань!

5,367 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.