У Первомайську внесено зміни і доповнення у графіку отримання продуктових наборів

Виконавчий комітет Первомайської міської ради продовжує надавати благодійну допомогу продуктами харчування. Видача продуктових наборів здійснюється за адресою: вул. Грушевського, 3, м.Первомайська, в робочі дні з 8.30 до 16.30.

Крім того, у графік отримання допомоги внесено доповнення:
у понеділок – зареєстровані за місцем проживання на території Первомайської міської територіальної громади особи віком 65-69 років, які жодного разу (ні за якими іншими категоріями), не отримували допомогу продуктами харчування від виконавчого комітету;
у четверг-п’ятницю можуть отримати допомогу продуктами харчування зареєстровані за місцем проживання на території Первомайської міської територіальної громади особи віком 65-69 роки, які жодного разу (ні за якими іншими категоріями) не отримували таку допомогу.
четвер-п`ятниця видача першої та повторної допомоги внутрішньо переміщеним особам, у вигляді продуктових наборів, припиняється;

Повідомляємо, що 27-28 жовтня 2022 року з 9.00 до 15.00 години працюватимуть додаткові пункти видачі гуманітарної допомоги для категорії громадян віком від 65 до 69 років:

Центр, за адресою Грушевського, 1 (двір біля Територіального центру соціального обслуговування населення);

мікрорайон Коротченко, Котеджі, вул. Рожева, вул. Достоєвського – Первомайський ліцей «Ерудит» (ЗОШ №15);

мікрорайон Фрегат, вулиці Толбухіна, Гетьмана Мазепи, Корабельна  – БК «Фрегат»;

мікрорайон Цукрового заводу, Первомайська гімназія №9 (ЗОШ №9);

Отримати допомогу можуть мешканці мікрорайонів та найближчих до пункту видачі вулиць і провулків. Всім іншим потрібно звертатись за адресою: вул. Грушевського, 3.

Допомога продуктами харчування надається із розрахунку один продуктовий набір – на одну повнолітню особу. При собі необхідно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та місце реєстрації на території громади. Люди, що не мають можливості фізично самотужки отримати допомогу, можуть делегувати іншу особу зі своїми документами та документами особи отримувача.

Отримувачами допомоги продуктовими наборами від виконавчого комітету являються тільки зареєстровані за місцем проживання або як ВПО мешканці Первомайської міської територіальної громади: місто Первомайськ, селище Підгородня, села Грушівка, Кінецпіль, Кам´яна Балка, Вербова Балка, Чаусове-2.

Також нагадуємо, усім залишатись людьми і поводити себе етично. Особливо в чергах, що формуються у пунктах видачі гуманітарної допомоги. Слідкуйте за своєю черговістю і не утворюйте неконтрольований натовп серед людей, агресивний та загрожуючий безпеці усіх хто знаходиться в черзі! Продуктових наборів вистачить усім! Просимо з повагою поставитись до роботи працівників Первомайського виконавчого комітету! Від вашої дисципліни залежить швидкість і кількість видачі наборів мешканцям громади і ВПО!

14,427 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.