На Первомайщині прокуратура вимагає повернути державі землі лісового фонду вартістю 82 млн грн

Первомайською окружною прокуратурою до господарського суду Миколаївської області подано позов в інтересах Миколаївської облдержадміністрації щодо повернення державі земель лісового фонду загальною площею 3,9 га вартістю 82 млн грн.

Прокуратурою встановлено, що Держгеокадастр при формуванні ділянок сільськогосподарського призначення, передачі їх у власність територіальної громади та наданні в оренду підприємству, поза волею держави в особі Кабінету Міністрів України, незаконно включив до їх складу землі лісового фонду, які перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Врадіївське лісове господарство».

Внаслідок цих незаконних дій, особливо цінні землі лісового фонду загальною площею 3,9 га вибули з постійного користування спеціалізованого державного підприємства.

10,912 total views, 3 views today

1 comment

 1. СХ-1

  А не простіш було за вердиктом прокурора скасувати те, чи ті, незаконні рішення чи накази певних посадовців відповідних органів про незаконність вилучення землі з державної власності лісового фонду та одночасно порушити за відповідними статтями Кримінального кодексу кримінальну справу проти тих осіб, і що виділили, і що прихапали землю (скоріш під якогось фермера велась роздача, якому землю здали у приховану оренду).
  Так ні ж. Димоксрація не дозволяє, мабуть. Приватная власність.
  Тільки забувають димосрати, що власність власним горбом повинна кожним набуватись, а не шахрайськими оборудками, грабуванням.
  В прикритмваються тим же: “Все повинно бути по закону”.
  Так всю економіку роздерибанили в країні.
  Ту ж саму землю, що селянам роздавали “для того щоб кожен селянин – власник став фермером і самостійно міг оброляти свою землю” “зелена” влада пустила у продаж.
  І хто ту землю зможе купити чи вже купив ?
  Хто у ці демосратичні часи встиг “зробити” купу грошей на різних далеких від закону облаштувках.
  І за якою ціною та земля пішла у продаж ? За 500, максимум 800 доларів за 1 натуральний гектар.
  А скільки вартує земля, ну хоча у нас на первомайщині, кривоозерщині, врадівщині, доманівщині….., гадати не потрібно: чесні економісти від агрогалузі ще кілька років тому показували: 4000-4500 доларів за …..1 (ОДИН) гектар.

  Відчуваєте різницю ???!!!!

  На у що влада про вартість землі каже? – та що скидала землю у продаж .

  Мовчить.

  Бо і самі не проти купити земельку майже задарма.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.