Олена Максимівна Пшенишнюк про присвоєння Миколі Вінграновському у 2001 році звання Почесного громадянина міста Первомайська

В Бібліотеку-музей Миколи Вінграновського завітала сьогодні Олена Максимівна Пшенишнюк, заступник міського голови з гуманітарних питань у 1998-2002 роках. Вона поділилась спогадами  про присвоєння Миколі Вінграновському у 2001 році звання Почесного громадянина міста Первомайська.

Ми дізнались від пані Олени  про те, хто був ініціатором такої нагороди, який механізм прийняття рішення існував у той період, як були організовані й проведені урочистості. Пані Олена розповіла про перебування Миколи Вінграновського у рідному місті, про його реакцію на почесну відзнаку.

2001 рік, місто Первомаськ. Нагородження М.С. Вінграновського відзнакою Почесний громадянин міста.

Олена Максимівна поділася своїм баченням того, як Первомайщина має вшановувати пам’ять про великого поета, зберігати  й долучатися до його мистецького спадку. Схвально відгукнулася і про  Бібліотеку-музей Миколи Вінграновського, яка, за її переконанням, стане тим центром, який дає натхнення, сприяє розвитку мистецьких смаків і моральних якостей молоді.

Докладніше у відеозапису

YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=rwy4I2w4FUQ)
Спогади Олени Пшенишнюк про присвоєння М. Вінграновському звання Почесного громадянина Первомайська.

Колектив Артхабу «Вінграновський» вдячний Олені Максимівні за розповідь і бажає нашій гості творчого натхнення і успіхів в її науково-педагогічній діяльності зі студентською молоддю  медичного коледжу «Монада», мирного неба і квітучої України.

 

Терещенко Наталія, голова художньої ради Артхабу “Вінграновський”

Відеооператор Сотніков Сергій

 

5,292 total views, 9 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.