У Миколаєві вводять комендантську годину тривалістю в два дні

У Миколаєві в п’ятницю вночі, 5 серпня, розпочнеться тривала комендантська година, яка триватиме до ранку 8 серпня.

Про це повідомив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

Як відомо, тривалу комендантську годину в обласному центрі планувалося запровадити для проведення антидиверсійних заходів. Раніше так уже робили у Києві та Одесі.

Комендантська година розпочнеться о 23:00 5 серпня та триватиме до 05:00 8 серпня.

– Видав розпорядження про комендантську годину сьогодні з 23:00 до 5 ранку понеділка. Це означає, що діють усі обмеження, пов’язані з комендантською годиною. Прошу запланувати об’їзд міста через Вознесенськ, усі пости попереджені, ми відпрацьовуємо. Окрім екстрених ситуацій – поліція вся попереджена, якщо якісь екстрені ситуації, то ми супроводжуватимемо, в усіх інших випадках  – ні. У нас три міжнародні автобуси – вони виїдуть, квитки не пропадуть, поліція супроводжує. Чесним людям переживати нема чого. Беріть лише про всяк випадок із собою документи. Вигуляти собаку біля будинку можна, з дітьми у дворі також можна. Просто намагайтеся перебувати вдома, – сказав Кім

Також голова ОВА спростував деякі чутки, якими обросла заява про закриття міста.

– І давайте трохи про міфи, які там розганяють, що ми робитимемо: мости розводити не будемо, нападу не буде ніякого іним не пахне. Нападають наші. Загрози оточення немає. Навіть якщо збирають якісь війська, то це там за 15 число – я про це інформуватиму. На вихідні поставтеся з розумінням. На вихідні місто буде закрито, всі перебувають удома. Закупіться водою, їжею. Ми працюємо, з колаборантами будуть відпрацювання. Прошу  ввічливо ставиться до правоохоронців, з розумінням, що це потрібно для спільної справи. Співпрацюйте, давайте корисну інформацію, поводьтеся ввічливо. Разом до перемоги, – додав начальник ОВД.

8,275 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.