Автори з Миколаївської області долучаються до літературно-мистецького проєкту первомайчан

Мистецький проєкт «Бентежні вірші 2022. Миколаївщина.», започаткований  в  Бібліотеці-музеї Миколи Вінграновського міста Первомайська приваблює авторів з інших  міст та селищ.  До творчої  ініціативи літературної студії «Мовосвіт»  долучився поет з Миколаївщини Віктор Смірнов.

Автор розповідає про себе:

“Віктор Смірнов. 47 років. Миколаївська область, смт Воскресенське. Актор театру та кіно. Режисер. Керівник незалежного театру “В. Ти.К з узвозу”.

Пишу з юнацтва. У 2019 р в Миколаївському академічному художньому драматичному театрі відбулася презентація першої збірки віршів під назвою “Якось так” (  в яку увійшли вірші російською та українською мовами), яку презентували шанувальники поезії, актори театру, учні.

З початком російської агресії відмовився від російської як в спілкуванні так і в поезії. Сьогодні мої вірші читають на демонстраціях в підтримку України в Німеччині, Франціі, Португалії, Італії, Ізраїлю тощо..

Вважаю що вислів “Коли говорять гармати то Музи мовчать” – безглуздим! Музи теж на полі бою але зброя їх трохи різниться від військової. І б’є ворога іноді сильніше за гармати, а вибухи від її ударів може почути весь світ.”

Запрошуємо до перегляду відеовірша  “Пророцтво” , читає автор

 

YouTube (https://youtu.be/S0xJ2u5aMP4)
Бажаємо автору натхнення, миру, справдження пророцтв.

8,475 total views, 6 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.