Поетеса Ірина ТИХОНЧИК в проєкті «Бентежні вірші 2022. Миколаївщина»

Ірина Тихончик  підтримала  літературно-мистецьку ініціативу «Бентежні вірші 2022. Миколаївщина». Вона долучилася до проєкту, запропонувавши свій вірш МИ УКРАЇНЦІ, ВІЛЬНІ, НЕ РАБИ!» та його авторське прочитання.

Знайомтесь: Ірина Тихончик, поетеса з Первомайська!

Багатьом мешканцям Первомайська Ірина Михайлівна відома як блогер, активна дописувачка соцмереж,  де вона не лише знайомить читачів зі своїм новим поетичним доробком, але й піднімає гострі соціальні питання. Поетеса є  однією з упорядників альманаху «Наша Миколіана», куди увійшли твори містян, присвячені 85 роковині М.С. Вінграновського. Їі твори представлені також на онлайн-сторінці літературної студії «Мовосвіт».

Родом Ірина Тихончук з Первомайська – нашого мальовничого міста над Бугом. Тут закінчила у 1993 році  ЗОШ № 17, що на Богополі (тепер школа ім. Миколи Вінграновського).

Вищу освіту здобула в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.  Свої перші вірші Ірина почала писати ще в дитячому віці. Це були, переважно, присвяти рідним, друзям, місту, в якому народилася, тощо.

Перші кроки в журналістиці зробила в Миколаївській обласній газеті «Український південь», згодом в місцевій пресі «Прибузький комунар». Здебільшого це були подорожні, подієві або портретні нариси, інтерв’ю, замітки… Працювала у місцевій пресі кореспондентом, журналістом, літературним редактором.

Поезія і творчість видатного земляка Миколи Вінграновського, мальовнича й неповторна природа Богополя і Первомайська в цілому стали тим поштовхом, тією рушійною силою, яка виривається назовні з глибини її душі, з самого серця. Поезія Ірини Тихончик пронизана ніжністю, ліричністю й любов’ю до рідного краю, чарівного Богополя-Побужжя. В ній є місце й глибоким роздумам над бурхливим сьогоденням та омріяним майбуттям, людською сутністю і нашим багатогранним життям взагалі.

Ірина Тихончтик –  член літературної студії «Мовосвіт», творча особистість, активна учасниця громадських ініціатив в місті Первомайську. Долучилася до проєкту, «Бентежні вірші 2022. Миколаївщина», де  виступила як авторка, декламаторка і режисерка відеоверсії  власного вірша «МИ УКРАЇНЦІ, ВІЛЬНІ, НЕ РАБИ!».

 

 

Бажаємо Ірині Тихончик мирного неба, плідної творчості,  участі в нових літературно-мистецьких проєктах!

 

5,186 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.