У Кривоозерській громаді створено  Молодіжну раду

27 липня 2022 року проведено Молодіжну конференцію «Нинішня молодь Кривоозерщини – для майбутніх поколінь». Згідно реєстраційної відомості присутні 15 учасників.

Конференція розпочалась з вітального слова селищного голови П.Г. Бузінського. Також присутніми експертами були: Дурачевська Н.А –заступник селищного голови з соціальних питань, Рольян Л.А – депутат Кривоозерської селищної ради, Чумак-Грунковська Л.Б – авторка поетичних творів, Коваль А.І – керівник дитячої громадської організації «Мала селищна рада» та Чухрій Н.В – наставник волонтерів Корпусу Миру.

Засідання продовжилось з пропозиції вибору голови, заступника та виконавчого комітету Молодіжної ради. Для реєстрації результатів обрано лічильну комісію з 3 осіб, які здійснювали підрахунок голосів.

За результатами таємного голосування серед членів Молодіжної ради, головою обрано – Гоцул Аліну, заступником – Хомку Ігоря та 5 членів виконавчого комітету Молодіжної ради.

Голова Молодіжної ради зачитала та передала звернення-подяку від молоді Кривоозерщини Захисникам України, завдяки яким ми можемо творити завтра та розвивати країну для нашої молоді, їх щасливого та головне – мирного майбутнього.
Учасники висловили сподівання, що початок  роботи Молодіжної ради означатиме покращення молодіжної політики в Кривоозерській громаді.

3,219 total views, 57 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.