Анонс!  Бібліотека-музей Миколи Вінграновського анонсує літературно-мистецький проєкт «Бентежні вірші 2022. Миколаївщина.»

Суть проєкту полягає в онлайн-озвученні патріотичної поезії наших земляків з Миколаївщини. Це не лише вірші, котрі народилися в буремний період під час повномасштабної війни в Україні, але й поетичні твори, які написані раніше, але за трагічних обставин зазвучали по-новому, як передбачення, як данина мужній вольнолюбивій  вдачі українського народу.

Ми назвали наш проєкт  «Бентежні вірші 2022. Миколаївщина». Першу онлайн-презентацію наша літературна студія «Мовосвіт» планує  присвятити Дню державності України – 28 липня.

Приємно відзначити, що  місцеві автори, а також любителі поезії та небайдужі первомайчани виявили щирий інтерес до проєкту. Вже кілька днів Бібліотека-музей приймає бажаючих долучитися до патріотичного флешмобу, тож відеозйомка, спілкування,  йде досить активно й творчо.

Сьогодні до бібліотеки завітали не лише місцеві поети, але й вчителі, викладачі,  журналісти. Прийшла відома волонтерка Діана Деня. Не залишилися байдужими  представники інших громад. Виявив ініціативу відомий поет з Южноукраїнська Сашко Обрій, люб’язно надала свої чудові твори поетеса з Миколаєва Галина Запорожченко, поет з Баштанки Микола Савка, поетеса  з Доманівки – Світлана Миронюк.  Посприяла нам в підбірці творів Анастасія Рябикіна. Усім дяка за небайдужість. Сподіваємося на гарний результат, адже усі вірші – це щира  сповідь душі  кожного автора.

Мистецький проєкт «Бентежні вірші 2022. Миколаївщина»  – триває!

Кожен може стати учасником, відправивши свої патріотичні вірші на електронну скриньку: p.info@ukr.net,   або особисто завітавши в Бібліотеку-музей Миколи Вінграновського. Запошуємо до участі! Чекаємо нових творів. Перша презентація – 28 липня, наступна – в серпні!

Терещенко Наталія, голова художньої ради

3,843 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.