“Золота свердловина”. Слідом за головою селища підозру отримав директор підприємства

Заволодіння бюджетними коштами при виконанні капітального ремонту Артезіанської свердловини–директору приватного підприємства повідомлено про підозру.

За процесуального керівництва Первомайської окружної прокуратури повідомлено про підозру директору приватного підприємства «ЮГСТРОЙ-17» за фактом заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем, вчинене повторно (ч. 3 ст. 191 КК України) та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у 2019 році між ПП «ЮГСТРОЙ-17» та Підгороднянською селищною радою укладено договір підряду щодо капітального ремонту зони санітарного захисту Артезіанської свердловини. Представник підрядника – директор приватного підприємства, маючи умисел на заволодіння бюджетними коштами, вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості стосовно фактично виконаних робіт, завищивши їх обсяги та вартість.

Раніше повідомлялось: Екс-очільника селища на Миколаївщині підозрюють у привласненні 110 тисяч бюджетних коштів

На підставі недостовірних документів на рахунок підприємства безпідставно перераховано 44 тис. грн. бюджетних коштів.

3,000 total views, 3 views today

2 comments

 1. Андрій Петрович

  Якщо перевірити такі ж свердловини і по інших підрядах в районі та місті, то вони, скоріш за все, всі можуть виявитись “золотими” або хоча б “підзолоченими”.
  Такими ж, до речі, як і ремонти вулиць, доріг, тротуарів, будівництво дитячих майданчиків, і інших робіт з благоустрою міста та району (для замовників та підрядників). Як, також до речі, і виконання комунальниками обов’язкового для них Переліку послуг з обслуговування підпорядкованих їм будинків та прибудинкових територій.
  І, ще раз до речі, – не лише у нашому краї, а й по всій країні.
  Ніхто ж практично не контролює як сплавляються бюджетні (читай народні, громадські) гроші.
  Хіба, що так званий “унутрішній” аудит – для сміху.
  Причина проста: є ті кому таке вигідно.

 2. Юхимія Карпівна

  На 129% ініціатором такої обрудки був саме директор підприємства, у якого вже був напрацьований такий варіанту роздрючення грошей громад.
  А голова громади трохи посмикався та й ліві гроші й перебороли совість.
  І дійсно не одної.
  Та й підприємств різних. Особливо комунальних, колективних типу Акціонерних та інших товариств, в яких формальними власниками є члени підприємств, та різні інші громадяни, а реальними – керівники та бухгалтерська челядь.
  А те, що справа буде доведена до передбаченого законоджавством фіналу – дуже сумнівно.
  Дуже.
  Про приклади он вище писалось.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.