Прокуратура вимагає визнати недійсним договір на реконструкцію очисних споруд вартістю 14 млн

Прокуратура вимагає визнати недійсною процедуру закупівлі та повернути в бюджет Первомайська 14 млн грн

У 2019 році Первомайською міською радою проведено закупівлю послуг з реконструкції очисних споруд каналізації у місті та з переможцем укладено відповідний договір.

Зазначену процедуру проведено з порушенням вимог законодавства про публічні закупівлі в частині обрання переможця та за відсутності бюджетних коштів на фінансування укладеного договору. Як наслідок, місто обласного підпорядкування до цього часу має аварійну систему водовідведення.

З метою захисту інтересів держави Первомайською окружною прокуратурою подано до суду позовну заяву про визнання процедури торгів та договору підряду недійсними та повернення державі коштів в сумі 14 млн грн.

2,186 total views, 26 views today

2 comments

 1. БуВП

  Щось то розвоювалась наша прокуратура. Ни на шутку.
  Однак питання:
  Як там справи у Т.Д. Тро.н та у дипутата Т.Галушка за статтями 191 ч.4 та 367 КК, які чи розслідуються чи розглядаються вже понад 3-х років у калідорах правоохороннців та осуджуючих органів.

 2. НеБувВП

  Помиляєтесь і інформація неповна, бо у Доманівському суді, у вільній інформації, є таке:

  “25.07.2022 10:00 Єгорова Н.І. 484/495/20 Обвинувачений: Глушко Тимур Вікторович, обвинувачений: Сімаченко Микола Володимирович, захисник: Сотська Світлана Олексіївна, захисник: Вдовиченко Микола Юрійович, прокурор: Татаревич В.І. Зловживання впливом Кримінальне судочинство”

  Тобто по – перше: люди яких судять за справою інші, по-друге: стаття не 367, а ст. 369-2 Крм.кодсу України – “Зловживання впливом”.
  А в третє: – справа зачиналась як відповідальність за хабаря з посередниками, але викрутили на менше.
  Та й адвокати – спеціалісти високого рівня.
  Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.