Гаряча пора у сільгоспвиробників Первомайщини

Робота у сфері агропромислового комплексу Первомайської громади триває. Так, за інформацією сільгоспвиробників заплановано та засіяно всього – 2118 га, це такі культури: соняшник, горох, кукурудза, зерно.

За необхідності фермерські господарства працюють в нічний час доби. Міністерство аграрної політики моніторить збір врожаю по громаді. Хоча збір тільки розпочався, але вже ведеться робота по підготовці до посівної восени. Компанія ТОВ «Монсанто Україна» сільгоспвиробникам здійснюватиме гуманітарні поставки насіння за потребою. Крім того, на території громади планують будівництво нових елеваторних комплексів.

Завдання влади Первомайської громади –  забезпечити контроль за збором і належним зберіганням врожаю. Тим самим сприяти фермерським господарствам у забезпеченні населення відповідними продуктами харчування.

Дане питання розглядалося на розширеній апаратній нараді 5.07.2022, яку провів міський голова Олег Демченко  з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради.

1,886 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.