У Первомайську перевіряють бомбосховища в рамках підготовки до навчального року

Спеціалістами відділу надзвичайних ситуацій спільно з працівниками ЖКГ було здійснено перевірку укриттів, що знаходяться в приміщеннях комунальної власності.

Про ситуацію з готовністю захисних споруд йшлося під час розширеної апаратну наради міського голови Олега Демченка з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради 5 липня, повідомляє пресслужба мерії.

За результатами перевірки більшість споруд потребують косметичних ремонтів, заміни та утепленню вхідних дверей, облаштуванню освітлення, туалетів, місць для відпочинку, водопостачання та водовідведення. Створено спеціальну комісію, що здійснить перевірку захисних споруд в навчальних закладах.

В свою чергу міський голова Олег Демченко зазначив, що питання стоїть на особливому контролі. Потрібно не зволікати і облаштовувати захисні споруди у відповідності до вимог, особливо в навчальних та дошкільних закладах. Адже діти мають розпочинати майбутній навчальний рік в безпечних та комфортних умовах.

Крім того, очільник громади наголосив на тому, що потрібно в черговий раз нагадати головам ОСББ, балансоутримувачам та відповідальним особам щодо доступності захисних споруд для населення. Усі ці приміщення мають цільове призначення, яке ні хто не має права змінювати самостійно та за власним бажанням.

 

10,929 total views, 42 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.