В Первомайську проводять консультативний прийом лікарі Інституту серця МОЗ України

1 липня 2022 року на базі КНП Первомайської ЦМБЛ розпочався консультативний прийом спеціалістами Інституту серця МОЗ України, який очолює доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України Борис Тодуров.

Запис на прийом проводився особисто головним лікарем КНП Первомайської ЦМБЛ Олегом Чекрижовим з 15.06.22 до 24.06.2022 року.

Ініціатором таких виїзних прийомів лікарів серця в нашому місті виступив міський голова Олег Демченко. Був підписаний Меморандум про співпрацю і передові спеціалісти інституту раз на пів року відвідують Первомайську громаду, аби проконсультувати, назначити лікування та обстежити хворих.
За словами Олега Чекрижова, цього разу до спеціалістів Інституту серця на прийом було записано 160 осіб, серед яких 75 дітей. Крім того, серед пацієнтів є і переселенці, які також мають можливість пройти обстеження.

Працює дві бригади: одна для дорослих, інша для малечі. В кожній із них працює хірург і лікар функціональної діагностики. Вони на своєму обладнанні роблять УЗД-серця, оглядають пацієнта, дають рекомендації на проведення операцій в клініці. Багато хто з мешканців громади пережили оперативні втручання і їм необхідно постійно проходити перевірку лікарями. Відтепер їм не потрібно витрачати кошти і їхати до столиці, вони можуть раз на пів року записатися до спеціалістів Інституту на огляд у Первомайську.

Лікарі Інституту серця МОЗ України консультують та оглядають пацієнтів з вадами серця, а також людей, що пережили масивні інфаркти та мають ускладнення, ті кому потрібно оперативне втручання і після операційний супровід. Досвідчені та фахові спеціалісти закладу лікують серцево-судинні захворювання будь-якої складності у дорослих та дітей: аневризму аорти, ішемічну хворобу серця, стенокардію, гіпертонію, вроджені та набуті вади серця.

Джерело

1,902 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.