Первомайський художник Андрій Нестеров створює з дерева скульптури казкових персонажів  

Первомайщина багата на таланти! Багатьом містянам сьогодні відомий творчий доробок молодого художника Андрія Нестерова. 

Як людина творча, він має багатогранне  обдарування: живопис, скульптура, художнє фото, гра на гітарі, вокальне виконання пісенно-музичних творів.

Відвідувачі Первомайського краєзнавчого музею пам’ятають  його персональну виставку «ПРОСТІР», на якій були представлені живописні роботи в різних техніках виконання: масло, акварель, графіка (олівець-вугілля, вугілля, туш-перо, маркер).

“Журавлі” – символ України і любові до рідної землі. Журавель названий “Божою птицею” або “птахом Сонця”. Холст, олійні фарби, 48х60 см. (фото зі сторінки А. Нестерова)

Андрій Нестеров завив про себе також як іконописець, він розписав стіни історичної пам’ятки хіх ст. церкви Святої Покрови на Богополі .

Демонструючи таланти як багатоплановий автор, він не забуває про свій академічний фах – різьбярство по дереву. Серед його доробку чимало творів з різьби, серед них є також вирізьблені  ікони.

Зі Святом СВ. Миколая, хай Миколай захищає всю Україну всіх нас! Робота виконана з горіха, 53х42 (фото зі сторінки А. Нестерова)

Наразі художник займається створенням дерев’яних скульптур казкових персонажів спеціально для однієї з найцікавіших локацій  в мікрорайоні Фрегат – озера.  Андрій  Нестеров запропонував своє бачення для оформлення території відпочинку.  Роботами різьбяра зацікавились представники місцевої влади. Так, міський голова Олег Демченко, 20 червня 2022 року, разом із своїми заступниками відвідав мікрорайон «Фрегат» і  оглянув одну з робіт художника «Дід Гриб», яка вже в стадії  завершення. Під час зустрічі обговорювалися можливості співпраці, зокрема використання робіт митця для облагородження територій інших рекреаційних зон громади, серед яких – парк «Дружби народів».

1,363 total views, 4 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.