Сьогодні – Всесвітній день біженців

20 червня – Всесвітній день біженців.  Для України тепер це дуже актуально, через жорстоку війну – повномасштабне вторгнення російських  агресорів.

Мільйони українців виїхали за кордон. Мільйони знайшли свій прихисток на відносно спокійних територіях. Кількість біженців з України, зареєстрованих для тимчасового захисту або в аналогічних національних схемах захисту в Європі, станом 16 червня 2022 року становила 3,207 млн, повідомило Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) на своєму сайті.

Загалом, за даними ООН на 16 червня, з України з початку війни виїхало 7,704 млн осіб, тоді як назад повернулося 2,559 млн. Згідно з цією інформацією, загальне число біженців з початку війни ООН оцінює приблизно в 4,9 млн осіб.

Первомайщина  стала однією з територіальних громад , де знайшли прихисток  кілька тисяч мешканців з окупованих населених пунктів та територій проведення бойових дій.  З початку війни Центр соціальних служб в Первомайську  не припиняв своєї роботи. Проводиться супровід сімей вимушених переселенців, оцінюються потреби та створюються відповідні заявки, що передаються до управління соціального захисту. Наразі кількість осіб, що потребують послуг Центру збільшилась до 2653 осіб. До роботи з переселенцями, родинами загиблих, дітьми залучаються психологи.

Створено спеціальну «Карту ВПО», де вказані усі контакти, графіки та адреси відповідних служб, до яких за потреби можна звернутися у Первомайську. Ведеться активна співпраця між Первомайським центром соціальних служб, волонтерами, громадськими організаціями, благодійниками. Це дає можливість охопити та забезпечити усім необхідним якомога більше людей, що потребують допомоги.

Місія влади на усіх рівнях – відповідальна і нелегка – дати житло, нагодувати, якщо треба полікувати, допомогти отримати необхідні виплати, запропонувати роботу, потурбуватись про дітей, про хворих.

Дякуємо  Збройним Силам України за те, що боронять нашу державу!

Разом ми сильні! Україна переможе!

952 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.