В приміщенні Первомайського краєзнавчого музею відкрилась благодійна виставка випускників Дитячої художньої школи

У Первомайську відкрилась благодійна виставка випускників місцевої художньої школи та учнів творчої студії kat.rina art. На кошти від продажу картин організатори планують купити квадрокоптер для ЗСУ.

Серед ініціаторів заходу –  художниця,  засновниця творчої студії, Катерина Баранюк.

Виставка робіт випускників художньої школи стала вже традицією, яка  підсумовує рік навчання і відкриває мешканцям міста  досягнення юних художників у вигляді авторських творів різних жанрів. Нинішній рік не став виключенням попри воєнний час.

Усього на виставці представлено близько 90 дитячих робіт, а також 20 картин Катерини Баранюк. Художниця розповіла в коментарях, що разом зі своїми учнями сподівається зібрати гроші не лише на квадрокоптер, а й купити для військових ще інші необхідні речі. Це буде внеском у спільну перемогу над ворогом.

Ідею проведення благодійної виставки підтримали не лише діти, а й дорослі, які  виявили активність у відвідування виставки і придбанні картин.

Лише за перший день роботи виставки було продано півтора десятки картин  на суму 14 тисяч гривень. Це не перша благодійна  ініціатива Катерини Баранюк. Раніше в місті була організована благодійна виставка-продаж в День захисту дітей. Художниця з перших днів війни стала  активною учасницею  волонтерського руху, завдяки їй реалізується чимало доброчинних справ.

Джерело

1,323 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.