В Первомайську продовжують облаштовувати пляжну зону відпочинку

Приємно спостерігати, як пляжна зона в нашому місті міняється на краще. Замість звичних кущів, бур’янів та заростів очерету громада має тепер  встелений пісочком  берег, вимощену тротуарною плиткою доріжку,  дитячий майданчик і багато інших привабливих локацій.

Наразі Первомайський міський пляж «Райдуга» готовий до літнього о сезону

Фахівці аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ще  в травні обстежили акваторію пляжу. Водолази очистили дно від травмонебезпечних предметів:  пляшок, каміння, скла, металевих частинок, тощо.

Працівники міських комунальних служб забезпечили  підготовку міського пляжу «Райдуга» до літнього періоду. Було здійснено покоси трави, розміщені урни для сміття, проведено лабораторний аналіз води акваторії пляжу. Крім того, на території пляжу вже встановили зручні пляжні альтанки  для відпочиваючих.

Пляж Райдуга. Первомайськ.

На жаль, хтось з “відпочивальників” вже встиг зіпсувати написами кілька чудових альтанок, і це засмучує. Адже реконструкція і облаштування пляжу робиться для людей, для їхнього комфортного відпочинку і гарного настрою. Тож вандалам, які мають хворобливий потяг до знищення краси й зручностей, тут  не місце!

Від жителів громади необхідно дотримання нескладних правил:  не смітити на пляжі, підтримувати чистоту, з відповідальністю ставитись до своєї безпеки та безпеки оточуючих.

Рervomaisk.Info

Фото

3,882 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.