Проблеми з пасажирськими перевезеннями в Первомайській громаді. Чи є перспективи їх вирішення?

Одне з питаннь, розглянутих на  апаратній нараді з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради від 24 травня 2022 стосувалось налагодження та розв’язання нагальних проблем з пасажирськими перевезеннями в громаді.

За повідомленням від перевізників кількість маршрутів суттєво зменшилась. Це пов’язано із ціною на пальне, і з браком досвідчених водіїв, більшість з яких були призвані до лав збройних сил України. Крім того, конкурс на маршрути для перевізників, який був оголошений на 16 березня 2022 року, не відбувся через війну, що розпочала росія проти України. Наразі пасажирські перевезення в громаді здійснює п’ять перевізників, з якими укладені тимчасові договори. В черговий раз перевізники підняли питання про збільшення тарифу. З невизначеною ціною на паливно-мастильні матеріали та їх дефіцитом здійснювати перевезення за старою ціною нерентабельно.

У відповідь на це міський голова зазначив, що перевізники мають надати відповідну документацію, аби на найближчому засіданні виконавчого комітету питання тарифікації пасажирських перевезень в громаді було розглянуто. Єдина умова, що усі маршрути в Первомайській міській територіальній громаді мають обслуговуватись перевізниками, особливо робочі перевезення.

Джерело: Виконавчий КомітетПервомайської міської ради

2,133 total views, 10 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.