На території Первомайська конфесія московського патріархату відсутня

Сьогодні на погоджувальній раді відбулось обговорення  щодо діяльності Української православної церкви Московського патріархату на території Первомайської громади.

Начальниця управління культури, релігій, національностей, молоді та спорту – надала членам погоджувальної ради офіційні документи та відповіді на запити з Миколаївської обласної адміністрації за 2014 рік, щодо діяльності релігійних громад на території Первомайська та їх конфесій. На території Первомайська здійснює свою діяльність 30 релігійних громад, серед яких конфесія московського патріархату відсутня.
Запрошені на нараду представники Вознесенська-Первомайської єпархії також представили присутнім Статут, де чітко зазначено, що єпархія не відноситься до московського патріархату. Крім того, єпископ Алексій ознайомив усіх з рішенням Єпархіальної ради, щодо засудження війни росії і терористичних дій російських військових на теренах України. Радою було вирішено на офіційному рівні всіляко підтримувати Україну, молитися та консолідувати українців у боротьбі з окупантами.

‼️Для того щоб не розпалювати релігійну ворожнечу в середині громади та не створювати конфліктні ситуації, тим самим допомагаючи ворогу сіяти паніку серед населення, членами погоджувальної ради було вирішено надіслати офіційні запити до Миколаївської військової обласної адміністрації. Це допоможе дізнатися оновлені дані станом на 2022 рік, щодо діяльності релігійних громад на території Первомайської громади та до яких конфесій вони належать.

Після отримання офіційних відповідей повернутися до обговорення цього питання та можливості його винесення на розгляд засідання сесії. Присутні на нараді  закликали суспільство на разі не спекулювати на даній темі.

Джерело: Виконавчий комітет Первомайської міської ради

2,602 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.