У Первомайську очікується здорожчання проїзду в громадському транспорті

Питання тарифів на сьогоднішній день є особливо актуальним для перевізників, оскільки, по-перше, зростають ціни на пальне, по-друге, існує дефіцит пального.

З огляду на таку проблему,  члени виконавчого комітету переглянули питання «Про встановлення тарифів юридичним та фізичним особам- підприємцям– перевізникам на послуги з перевезення пасажирів, які здійснюються пасажирським автомобільним транспортом у звичайному режимі руху та режимі маршрутного таксі на міських автобусних маршрутах загального користування Первомайської міської територіальної громади».

Було прийняте рішення про підвищення тарифу на проїзд в громадському транспорті. Він зросте на одну гривню і становитиме 7 грн.

В подальшому влада обіцяє повернутись до цього питання, коли ситуація в країні в паливно-мастильній галузі стабілізується.  Рішення вступить в дію з дня опублікування. А на його підписання  регламент передбачає  5 днів.

Дане рішення було прийняте 3 травня 2022 року на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.  Члени виконкому розглянули більше двох десятків питань, що стосуються життєдіяльності громади та її мешканців.

Джерело: Офіційний телеграм-канал Виконавчого комітету  Первомайської міської ради Миколаївської області

 

2,487 total views, 4 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.