В Первомайському парку висаджена одна з найчарівніших  квітучих клумбових квітів

В центральному парку міста Первомайська були висаджені  близько 200 саджанців  рослин. Серед них є унікальна хризантема куляста.

Саджанці квітів  передала місту  мешканка  Первомайська Алла Костюк і зробила це на благодійних засадах.   Даний сорт рослини не потребує особливого догляду та спеціального формування куща. Хризантема самостійно  набуває  кулястої форми.

Що кажуть фахівці про сорт “хризантема куляста”?

Це один з найкрасивіших квітучих клумбових квітів!  Багато любителів рослин  прагнуть вирощувати хризантему кулясту, і це є для них справжнім хобі!  Квітка може вирощуватися  як декоративно-квітуча у відкритому грунті, так і на зрізання в захищеному.

У відкритому грунті вирощують багаторічну дрібноквіткову хризантему, її ще називають грунтова або корейська. Цей сорт в народі іменують «дубками», через схожість форми її листя з листям дуба. Мілкоцвітна хризантема утворює пишні кущі, заввишки 30-110 см. Перед настанням зими, коли вже більшість квітів відцвіли,  хризантема куляста радує людей своїми розкішними барвами. Вона є останньою осінньою квіткою, яку дарує нам чарівниця-осінь.

Працівники  місцевого  житлово-комунального господарства попереджають про необхідність  обережного ставлення до тендітних рослин. Адже “новачки” знаходяться наразі у стадії  адаптації,  тому їм потрібні  догляд і увага. Восени територія центрального парку порадує  відвідувачів різноманіттям барвистого цвітіння.

Н. Терещенко

 

 

1,796 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.