В Первомайську почалася підготовка до асфальтування вулиці Молокова

В Первомайській громаді продовжується  ремонт міських доріг. 10 травня 2022 року розпочалось фрезерування аварійних ділянок дорожнього покриття по вулиці Молокова та підготовка до проведення асфальтування.

Десятки років дорожнє полотно по вулиці Молокова потребувало ремонту. Місцеві мешканці неодноразово самотужки намагались засипати ями будівельними відходами.

За словами представника ФОП «Саакян», що проводять ямковий ремонт доріг в громаді, планують заасфальтувати більше 260 м2 дорожнього покриття. Під час вирізання аварійних ділянок дороги, робітники взялися за розчистку узбіччя. Шар багаторічного бруду, що створював додаткові перешкоди для проїзду транспорту, дорожники ліквідували. Тим самим вдалося розширити проїздну частину вулиці майже в два рази.

Зазначимо, що у ринкові дні рух транспорту по вулиці Молокова досить жвавий через активне пересування  громадського транспорту і приватних авто. Тому ямковий ремонт дороги та приведення її до ладу зменшить не лише виникнення аварійних ситуацій, а й дозволить з комфортом пересуватися усім учасникам дорожнього руху.

Незважаючи на особливі умови воєнного часу у Первомайську дбають про те, щоб з кожним днем територія громади ставала охайнішою, впорядкованішою та комфортнішою для проживання.

Джерело: Офіційний сайт Первомайської міської ради

1,484 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.