Допомога переселенцям та мешканцям Первомайської громади

З початку повномасштабної війни Росії проти України важливим питанням для нашої громади у квітні залишалося забезпечення населення та вимушених переселенців усім необхідним. А також налагодження логістики доставки та наповнюваності вантажів з благодійною допомогою до Первомайської громади, на передову та в міста, що знаходяться в прифронтовій зоні.

У приміщенні виконавчого комітету Первомайської міської ради, за адресою Грушевського 3, організовано пункт видачі допомоги для внутрішньо переміщених осіб. Допомога, яка надається, це продуктові набори, а також дитяче харчування, підгузки. Окрім продуктів харчування, внутрішньо переміщені особи мають змогу отримати речі та одяг за адресою вул. Грушевського 1 в приміщені Територіального центру соціального обслуговування. На сьогодні в громаді зареєстровано 2372 вимушено переселені особи.

До Первомайська прибувають родини з дітьми, які через війну змушені покинути власні домівки. Серед вимушених переселенців є і вагітні жінки.

У Первомайську їм надають необхідну медичну допомогу та супровід під час вагітності. Є вже такі, що народили в Первомайському пологовому будинку. Їх сім’ям надана допомога у вигляді продуктів харчування, речей для догляду за немовлям, підгузків, іграшок, засобів гігієни.

В громаді визначено декілька місць для розміщення вимушено переселених осіб. Серед них дитячі садочки, школи та приміщення територіального центру надання соціальної допомоги. Окрім цього, в системі «Прихисток» 322 мешканці Первомайської громади виявили бажання поселити у себе в домівках переселенців.

До громади надходять вантажі з благодійною допомогою з регіонів Заходу України та з закордону. Влада Львова, Нововолинська та Стрия спільно з Первомайською місцевою владою розробили логістику, вивчили потреби та сформували вантажі з найнеобхіднішими речами. Крім цього, з Туреччини до нас надійшла допомога у вигляді медикаментів та необхідних препаратів, що були передані на потреби лікарень та амбулаторій громади.

Представники «Червоного Хреста» звернулись до міської влади з пропозицією допомогти населенню громади, скоординувавши свої дії разом. Організацію у Первомайську розмістили на території місцевого медичного коледжу в їдальні. Відтепер маємо додаткові джерела благодійної допомоги для людей з інвалідністю, малозабезпечених, матерів-одиначок та вимушених переселенців.

Джерело  Доповідь Міського голови Первомайська

,

 

1,851 total views, 5 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.