На Миколаївщині СБУ викрила чоловіка, який передавав інформацію представникам російських спецслужб

СБУ в Миколаївській області припинена злочинна діяльність мешканця   Миколаєва, який передавав відомості щодо ліній оборони Миколаєва та позицій військових ЗС України, укріплень і блокпостів, з метою нанесення окупаційними військами артилерійських та ракетних ударів з максимальними руйнівними наслідками та втратами серед сил оборони.

Співробітники задокументували злочинну діяльність фігуранта провадження, який вийшов на контакт з представниками російських спецслужб, за допомогою спеціально створеного російськими спецслужбами боту в месенджері «Телеграм», здійснював передачу інформації щодо оборони м. Миколаєва та звітував про наслідки завданих країною-агресором ударів по м. Миколаєву, чим фактично забезпечував корегування вогню окупантів.
У ході обшуку, проведеного за місцем його мешкання, вилучено смартфон з доказами його злочинної діяльності, який використовувався для спілкування з представниками рф.
Наразі слідчим відділом Управління, затримано зловмисника в порядку ст. 208 КПК України, та повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 114–2 (за фактом несанкціонованого поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчиненого в умовах воєнного стану, з метою надання такої інформації державі, що здійснює збройну агресію проти України) КК України.

Заходи із припинення протиправної діяльності проводили співробітники СБУ у Миколаївській області за процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури.

1,318 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.