СБУ затримала російських військових, які намагались захопити Південноукраїнську АЕС

СБУ затримала російських військових, які намагались захопити Південноукраїнську АЕС, та колишню помічницю терориста Захарченка.

Служба безпеки продовжує викривати зрадників і колаборантів, які працюють проти України.

Співробітники СБУ затримали трьох російських військових у Вознесенському районі. Рашисти ховалися в покинутих будівлях поблизу райцентру.

Встановлено, що вони входили до складу ворожого угруповання, яке брало участь у спробах захоплення Південноукраїнської АЕС.

У складі мінометних розрахунків окупанти обстрілювали область, у тому числі місця проживання мирних мешканців.

Крім того, СБУ виявила поблизу Миколаєва ворожий схрон з протитанковим озброєнням. Схованку облаштували учасники російської ДРГ, які планували вчинення диверсій у місті.

Під час огляду схованки правоохоронці вилучили протитанковий ракетний комплекс «Корнет» та гранатомети російського виробництва.

6,981 total views, 3 views today

1 comment

  1. Старий Міліцай

    Так ці троє урусів намагались захопити (!!!!!) Ю-Українську АЕС чи входили до якогось підрозділу Рефії (дивізії, полку, батальйону), що діяв у напрямку атомної електростанції ?
    Чи головним – було сенсаційно подати друкматеріал, статтю про виловлення, скоріш за все 3-х дезертирів, з тієго окупантського контингенту, що вирішили пересидіти війну у кущах або руїнах старих тваринницьких ферм, яких повно по всій країні після такої “вдалої” розпаювазації у сільському господарстві, що відбулась ?

    Чи шо ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.