Українці можуть скористатися безкоштовною евакуаційною конюшнею Фонду Всеукраїнської Федерації Кінного спорту

Друзі, вітання,
Ви вже багато знаєте про нашу тимчасову конюшню. Станом на зараз у нас 100% заповнення, коні виїжджають після 7 днів перебування, звільняючи місця іншим евакуйованим коням. Ми хочемо більше розповісти про можливості і правила перебування на безкоштовній евакуаційній конюшні Фонду Всеукраїнської Федерації Кінного спорту.
• Насамперед, варто розуміти, що конюшня працює за принципом готелю. Для того, щоб приїхати, бокси треба бронювати заздалегідь, не менше ніж за 24 години до запланованого прибуття (це не стосується евакуаційних рейсів, якщо ви їдете евакуаційною машиною, місця для вас вже заброньовані) . Для бронювання боксів, будь-ласка, телефонуйте Ларисі, менеджерці конюшні, за телефоном 0677127788, щоб не опинитися в ситуації, коли ви вже приїхали і після тривалої дороги ми просто не зможемо розмістити ваших улюбленців.
• На конюшні ми забезпечуємо коней підстилкою, сіном та комбікормом. Також є усе необхідне для догляду за вашими партнерами – підведені вода та світло, є відра, ємкості для комбікормів, граблі, тачки і т.п. Однак, ми розраховуємо, що обслуговувати своїх коней (годувати, поїти, прибирати) ви будете самостійно. Якщо ж ваші коні приїжджають без супроводу, варто повідомити про це Ларису, щоб запросити персонал для обслуговування. Умови обговорюйте окремо.
• Перебування на конюшні тимчасове і обмежується 7 днями. Прохання враховувати це і, по можливості, заздалегідь планувати подальше пересування. Це важливо з кількох причин. По-перше, тимчасова конюшня не призначена для тривалого перебування коней. По-друге, несвоєчасний вивіз коней зупиняє можливість евакуйовувати інших коней, які теж потребують захисту і безпеки. Ми плануємо прибуття наступних коней з розрахунком, що ви вчасно вивезете свого коня і нам не доведеться його переміщувати на комерційні конюшні.
• Евакуаційна конюшня призначена для коней, яких господарі рятують від небезпеки. Ми не планували виділяти місця проданим за кордон коням, які очікують документи та наступний безкоштовний трансфер. Якщо Ви продаєте коня і використовуєте евакуаційний рейс та безкоштовний перестій в нас – ви просто забираєте місце тих, хто справді потребує допомоги. Ми будемо дуже уважно ставитися до таких порушень. Відверто, не сподівалися зловживання і дуже розчаровані тим, що навіть у складні часи наші земляки не забувають про свою вигоду за рахунок інших.
• Ви можете гуляти зі своїм конем по території, втім, можливості використання бочки чи поля КСК «Гранат» теж потрібно обговорювати та оплачувати окремо. Якщо ви маєте намір їздити верхи чи лонжувати коня в бочці – повідомте про це Ларису та обговоріть умови.
• Ми дуже вдячні гостям, які з повагою ставляться до господарів конюшні – КСК «Гранат» та їхньої території. Ми додатково встановили туалети та смітники. Тому прохання використовувати їх за призначенням. А також прибирати за своїми конями на полі та в бочці. І по дорозі до них. Для цього є все необхідне.
Ми сподіваємося на Ваше розуміння та взаємоповагу.
Усе буде Україна.
Інформацію надано ВФКСУ

А також бажаючі можуть записатись та забронювати своєму коневі місце у тимчасовій конюшні за посиланням.
Відсьогодні починає працювати електронна черга на евакуацію до Львова з Києва, Дніпра та Одеси. Запис в чергу, подробиці, контакти – на сайті helpukrainehorses
Якщо будуть запитання чи щось незрозуміло – пишіть.

4,950 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.