Головні питання апаратної наради в Первомайську

29 березня 2022 року міський голова провів апаратну нараду з керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради, а також з представниками під-приємств критичної інфраструктури.

  • Про стан надходжень та витрат бюджету громади, про стан фінансування та наявність кредиторської заборгованості.
  • Про реєстрацію у Первомайську переселенців з територій активних бойових дій
  • Про двомісячник благоустрою, що стартував 23 березня.
  • Про медичне забезпечення та надання лікарських послуг населенню та військовим.
  • Проведення польових та посівних робіт сільгоспвиробниками на території громади.

Також розлядалися питання про відновлення роботи відділень Нової Пошти.

Активно до прибирання територій долучаються і старостинські округи. Мешканці Підгородні, Вербової Балки, Грушівки, Кам`яної Балки організували прибирання центральних вулиць насе-лених пунктів, а також очистили та привели до охайності території поблизу адмінбудівель.

Як зазначив міський голова Олег Демченко, до приведення довкілля громади в порядок має долучатися кожен мешканець, підприємець, голови ОСББ, голови квартальних комітетів, установ та організацій.

Крім того, міський голова доручив провести обстеження твердого покриття на дорогах громади, аби визначити подальші дії щодо проведення ремонтних робіт. А також зазначив, що роботи по заміні зупинок громадського транспорту у Первомайську продовжуються. 

За словами головних лікарів медичних установ міста, усі   працівники на своїх місцях, галузь повністю підготовлена до масового напливу хворих та поранених.

Міський голова  наголосив, що в громаді продовжується моніторинг та контроль за здійсненням підприємницької діяльності. А саме необґрунтоване підняття цін та продаж товару першої необхідності з певними обмеженнями, щоб не створювати дефіцит.

Продовжується робота по сприянню проведення польових та посівних робіт сільгоспвиробниками на території громади.

Олег Демченко дав доручення своїм заступникам провести роботу з представниками «Нової пошти» у Первомайську, щодо поновлення роботи відділень в мікрорайонах міста, як це було в довоєнний час.

В місті спокійно, активних бойових дій немає, інфраструктура працює, логістика налагоджена, доставки йдуть. Населення має право отримувати послуги в тій кількості як це було до війни.

Джерело 

3,658 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.