Кожен має творити історію на своєму місці в житті і вчасно

Коментую пост Andriy Kovalov про одного з викладачів КНУ ім. Шевченка, що наразі «творить історію» в Територіальній обороні. Сподіваюся що цей комент буде прочитано ректором головного Університету країни Володимир Бугров, і будуть зроблені логічні висновки.

Всі українці наразі мусять творити історію воюючи, страждаючи і масово гинучи тому, що до цієї війни новітня українська історія творилася огидно. Тридцять років поспіль реальну сучасну українську історію «писали» узурпатори влади і злодії, так звана «політична еліта», яка й довела Україну до того трагічного стану, який дозволив ворогу за лічені дні дійти до Києва, захопити частину української території, знищити багато сіл, селищ, кілька великих міст, убити тисячі мирних людей.

Все це стало можливим тільки тому, що протягом тридцяти років «політична еліта» не розбудовувала Україну і не зміцнювала її, а лише грабувала народ і згідно зарубіжних вказівок руйнувала українську державність.

Особливий цинізм цих «історичних процесів» полягає в тому, що всі ці тяжкі й особливо тяжкі злочини проти народу здійснювалися  під прикриттям начебто корисних для народу «реформ», з видимістю «законності», і отут величезну негативну роль відіграли числені науковці, викладачі й випускники вищих навчальних закладів. В тому числі й КНУ ім.Шевченка.

У першу чергу ті, що мали і мають пряме відношення до політичної діяльності та законотворчості, та брали пряму участь у знищенні й похоронах принципу верховенства права в Україні та корупції.

У другу чергу ті, хто спостерігав усе це неподобство і мовчав.

Кожен має творити історію на своєму місці в житті і вчасно – щоб потім не геройствувати.

 

 

 

Аркадій Корнацький

Джерело

2,421 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.