Первомайщина сигналізує ворогу вогнем і димом

Про те, що у всіх країнах і арміях світу є розвідки, знають навіть школярі. Як і про те, що війни плануються і ведуться згідно матеріалів розвідок.

При цьому діти можуть не знати, а дорослі, особливо дорослі дяді й тьоті в органах влади, знати просто зобов‘язані, що в число розвідданих входить безліч на перший погляд нічого не означаючих подій та явищ.

Наприклад, відсутність світломаскування, або показушне вивішування державних символів де їх не має бути та будь-яка інша тупа піарщина, або … спалювання сухої трави та сміття.

В останньому випадку звісно що ворогу плювати на екологію і на те, що спалюючи останній кисень у повітрі та дихаючи канцерогенами, люди самі собі роблять велику шкоду. Ворог робить із цього два дуже важливих для воєнних планів висновки:

1) що населення у місцях масового спалювання сміття є нецивілізованим, неосвіченим, малограмотним і тому непасіонарним, воно живе одним днем і не чинитиме опору окупантам;

2) що у цій місцевості повністю відсутні органи влади та правопорядок, або вони просто нікчемні, відповідно не здатні організувати спротив окупантам і є потенційними колаборантами.

Неспроможність органів влади підтримувати елементарний правопорядок дорівнює неспроможності у всіх інших сферах, в тому числі у забезпеченні оборони. Все що відбувається в містах і селах та довкола них цілодобово моніториться космічною, авіа та наземною розвідками, є і класичний шпіонаж. Тому ворог добре знає обстановку в кожному районі, знає чим займаються і органи влади, і громадяни. Тим більше тоді, коли вони самі відкрито інформують його.

Корнацький А.О

Корнацький А.О.

 

 

 

Аркадій Корнацький

 

Джерело 

Читайте також.  Аркадій Корнацький: Після війни все награбоване за 30 років мусить бути повернуте народу

2,799 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.