Первомайськ: клопіт воєнний і весняний

21 березня 2022 року міський голова Олег Демченко провів нараду з начальниками управлінь та відділів виконавчого комітету Первомайської міської ради.

У ході наради було опрацьовано ряд актуальних питань щодо діяльності основних сфер життєзабезпечення територіальної громади міста та визначено планування подальшої роботи у галузях.

Продовжується робота в організації та безперешкодного проведення на території Первомайської громади посівної кампанії

Фермерські господарства розплановують та розробляють графіки польових робіт і погоджують їх з головами старостинських округів та військовою комендатурою. Аби убезпечити свою техніку та життя своїх працівників від виникнення надзвичайних ситуацій.

В громаді триває двомісячник благоустрою.

Місто приводять до ладу після зимового періоду. Усі організації, ОСББ, голів квартальних комітетів, установи та підприємства закликають брати активну участь в проведенні суботників. До прибирання залучають також і порушників комендантської години, «закладчиків», затриманих людей, що зважились мародерити серед населення.

У свою чергу комунальні служби продовжують прибирання центральних вулиць, невдовзі розпочнуть кронування дерев по місту.

Розподіл гуманітарної допомоги

За результатами наради міський голова дав ряд доручень на виконання начальникам управлінь. Одне з яких стосувалось розподілу гуманітарної допомоги. Так, одним із найголовніших напрямків буде задоволення потреб військових та малозабезпечених верст населення в Первомайській міській територіальній громаді.

Наостанок колектив виконавчого комітету Первомайської міської ради приєднався до загальнонаціональної хвилини мовчання на знак шани загиблим у війні Росії проти України.

Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими у війні від рук окупантів розпочалася о 9-й годині ранку на всій території України.

Джерело

 

4,272 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.