Нарешті Зеленський зробив те, до чого давно закликає Корнацький

Вже вдруге за сьогодні сповіщаю друзів про надзвичайно важливу і радісну подію – призупинення діяльності частини антиукраїнських партій.

І вдруге спеціально підкреслюю – поки що тільки ЧАСТИНИ.

Щодо необхідності зачистки політичного поля України у правовий спосіб від ворогів народу я багато разів звертався до Зеленського буквально з перших днів його перемоги у виборах. Не зустрівши розуміння, став звертатися публічно.

Почитайте одну з публікацій 2019 року.

«ЗЕленим” пора дозріти.

Президент України Володимир Зеленський і його найближчі соратники ще після першого туру президентських виборів почали проголошувати як власну мою передвиборну Програму кандидата на пост Президента України.

Після другого туру, після перемоги Зеленського – все ближче й ближче до моїх тез: помножимо на нуль стару «еліту», встановимо народовладдя, ліквідуємо корупцію тощо.

Я радів. Мені не жалко моєї програми, нехай беруть, я не жадібний.

Головне – аби справді робили те, що обіцяють.

Заявляють правильно: без повного усунення із влади старої “еліти” нічого не вийде. У моїй передвиборній Програмі це звучало так: у перший же день на посту Президента України видам указ N1 “Про зупинення і заборону діяльності політичних партій і громадських організацій, дії яких спрямовані на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, посягання на права і свободи людини, здоров’я населення”.

Це частина перша статті 37 Конституції України. Імперативна норма, бери і застосовуй.

Тим більше, що як глава держави і гарант додержання  Конституції, прав і свобод людини і громадянина, зобов’язаний це зробити!

Беззаперечними доказами  наявності складу перелічених тяжких злочинів є усі так звані реформи та їх наслідки. Народ пограбовано, країна зруйнована, державність на межі знищення. Винуватими є усі президенти України, політичні партії, їх лідери, які були і є при владі, їх сателіти в громадському секторі.

І ті ж самі народні депутати, які голосували за злодійські закони. Може хтось більше винуватий, хтось менше – суд розбереться.

Але щоб слідство і суд відбулися, як того вимагає частина четверта тієї ж статті 37 Конституції України, глава держави має для початку призупинити діяльність усіх цих явно злочинних організацій під умовною назвою “політичні партії”.

Тому що інакше жодного суду і слідства не буде!

Вони ж при владі, ці злочинці, і скрізь, на всіх посадах, «їх люди», від яких залежать те саме слідство і суд ! Вони спеціально їх розставляють, щоб убезпечити себе від переслідування…

Згідно частини третьої статті 106 Конституції України Президент України на основі та на виконання Конституції України видає укази і розпорядження, які є обов’язковими до виконання на всій території України.

Згідно статті 102 Конституції України президент, як глава держави і гарант її безпеки, зобов’язаний видати такий указ !

Але замість рішучих і термінових юридичних заходів, якими тільки й можна здійснити реальну ( і абсолютно законну та давно очікувану народом !) зачистку політичного поля України та навести порядок, Зеленський і його команда фактично почали зворотні процеси.

Не тільки залишивши для антинародних політиків широко відкритими ворота до участі у наступних парламентських виборах і для реваншу, але й тісно співпрацюючи з декими з них. Зокрема з Аваковим.

Тобто правильні заяви «зелених» поки що залишаються тільки піаром.

11 липня президент публічно прочитав гучну заяву про “фіолетовість” усіх можновладців і про наміри люструвати всіх підряд. Прозвучало красиво, нічого не скажеш, талановиті люди писали. Але – не юристи.

Нічого іншого, крім короткотермінового рекламного ефекту і довготермінової у наступному великої шкоди від такої «піар-люстрації» не буде.

Я закликаю президента Зеленського перейти від імітації змін до реальної роботи на виконання обіцянок. На здійснення очікувань народу.

 

 

 

Аркадій Корнацький, народний депутат України VIII cкликання

 

Джерело

2,867 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.