Що мав на увазі Байден під “незначним вторгненням” Росії в Україну

Загроза вторгнення Росії в Україну  була проаналізована  ще 20 січня цього року Корнацьким Аркадієм Олексійовичем. Аналітичне бачення ситуації і сценарій перебігу агресії він виклав на своїй сторінці у Фейсбук, де передбачив ймовірне вибіркове бомбардування українських міст і об’єктів,  легітимізацію президента-втікача…

Таке передбачення багатьом видалося надто сміливим чи нереальним. Але в дійсності все відбувається саме по такому сценарію. До уваги читачів,  повне викладення статті Корнацького А.О.

Мій пост від 20 січня. Захоплення і вбивство Зеленського як одна з головних цілей нападу РФ на Україну прогнозувалася мною вже тоді. Сьогодні про неї заговорили всі.

“Експерди” наперебій вгадують, що має на увазі Байден під “незначним вторгненням” Росії в Україну.

“Дипломатична мова” західних політиків є таким суржиком, що навіть начебто однозначні слова можуть означати що завгодно.

Тож під “незначним вторгненням” може матися на увазі як захоплення лише частини, а не всієї поки що неокупованої частини України, так і вибіркове, а не “килимове” бомбардування” українських міст і об’єктів.

І все що завгодно інше – із фізичною ліквідацією Володимир Зеленський включно, – у звязку з поверненням до президентства Віктора Януковича. Окружний адміністративний суд Києва от-от задовольнить його позов “про поновлення на роботі”, тобто скасує явно незаконні рішення 2014 ррку щодо “самоусунення” Януковича, залишиться лише “розібратися” з Володимирем Олександровичем.

Двох президентів України одночасно бути не може – якщо  Кремлю це не буде потрібно.

Дехто вважає, що Зеленського можуть залишити живим, щоб судити разом з Порошенком та іншими “лідерами партій Майдану” за “державний переворот”-2014, але це дилетантські  судження. Всі українські “реформатори” великих нагород від Москви заслужили за знищення української державності, а не суду, тому будуть вони жити й процвітати, обжираюяись награбованим.

Але “легітимний” Зеленський юридично заважатиме “легітимізації”  Януковича.

Тому його …

Або хіба що добровільно складе повноваження …”

Arkadiy Kornatskyy

Нагадуємо, що 25 лютого о 10.00 у відбувся брифінг заступник голови офісу президента Михайла Подоляка та радника президента Олексія Арестовича. Головною заявою Подоляка з цього брифінгу можна вважати, що військова операція рф в Україні спрямована особисто проти президента Зеленського.

Джерело

 

3,170 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.